Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Surengė apklausą: ar palikti šviečiančius balandžius?

Ukmergės rajono savivaldybės Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius surengė dvi gyventojų apklausas. Viena iš jų – dėl šviečiančių balandžių mieste, kita – dėl modernios paslaugų stotelės.

UAB „Švenčių studija“ dizainerių sukurti vienetiniai puošybos elementai – šviečiantys balandžiai – Ukmergę papuošė prieš Kalėdas.

Balandžiai „nutūpė“ ant Ukmergės kultūros centro pastato, apšvietimo atramų Kauno gatvės atkarpoje tarp Klaipėdos ir Vienuolyno gatvių bei Vilniaus gatvėje – ant miesto tilto.

„Sulaukėme ne vieno gyventojų siūlymo palikti balandžius, kaip miesto simbolį, visiems metams“, – sako  Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Daiva Zimblienė.

Praėjusią savaitę posėdžiavusi savivaldybės miesto viešųjų erdvių vizualinės estetikos formavimo ir tobulinimo darbo grupė tokiam pasiūlymui pritarė. Tačiau nutarta paklausti ir ukmergiškių nuomonės.

„Ar pritariate palikti balandžius, kaip miesto simbolį, visiems metams? Jei taip, kokias vietas mieste balandžiams siūlytumėte?“ – į tokį klausimą siūloma atsakyti savivaldybės tinklalapyje.

Pasiūlymų ir nuomonių laukiama iki sausio pabaigos, o kol bus priimtas galutinis sprendimas, šviečiantys balandžiai nebus nuimti.

Savivaldybės Informacinių technologijų ir  viešųjų ryšių skyrius gyventojus nutarė apklausti ir dėl dar vieno naujo objekto – SUNECO paslaugų stotelės.

Vienuolyno gatvėje eksponuojama inovacija ukmergiškiai galėjo nemokamai naudotis pernai lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

Tai – nuo saulės baterijos veikianti paslaugų stotelė, kuri saulės energiją verčia oru, energija ir bendravimu. Čia įmontuotas oro kompresorius dviračių padangoms, kamuoliams pripūsti, USB ir 12 V jungtys mobiliųjų įrenginių įkrovimui, veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys.

Standartinė stotelė kainuoja 7–8 tūkst. eurų.

Savivaldybės administracija svarsto galimybę visam laikui įsigyti šį modernų įrenginį. Ar jis mums reikalingas, pasiūlymų laukiama taip pat iki sausio pabaigos.

„Savivaldybės miesto viešųjų erdvių vizualinės estetikos formavimo ir tobulinimo darbo grupė stengsis į pasiūlymus atsižvelgti“, – sakė D. Zimblienė.

 

Rekomenduojami video