Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Siūlo aplenkti Kauną

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) į pajūrį susiruošusiems šalies gyventojams siūlo aplenkti Kauną ir rinktis alternatyvius maršrutus. Mat dėl magistraliniame kelyje ties Kaunu vykdomų darbų ribojamas automobilių eismas, todėl savaitgaliais ir piko metu formuojasi didelės automobilių spūstys, kuriose gali tekti praleisti valandą ar net daugiau.

Šiuo metu ties Kaunu vykdomi intensyvūs kelio remonto darbai, baigiama naujo tilto per Nerį statyba, o kiek toliau, važiuojant link Klaipėdos, pertvarkoma pavojingiausia valstybinės reikšmės kelių tinkle esanti sankryža, statomas viadukas ir jungiamieji keliai (nuo 103 iki 107 km). Eismo ribojimai galimi ir atskiruose Vilnius–Kaunas kelio ruožuose, kur baigiami rekonstravimo darbai.

Todėl keliautojams rekomenduojama rinktis alternatyvius į pajūrį vedančius maršrutus. Vykstantiesiems Vilnius–Klaipėda kryptimi rekomenduojama rinktis kelią per Panevėžį, Musninkus, Jonavą, Kėdainius ar kitus maršrutus, aplenkiant Kauną.

Vykstantiesiems iš Marijampolės link Klaipėdos patogiausias maršrutas yra per Šakius.

Magistralėje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ties Kaunu vidutinis paros eismo intensyvumas yra didžiausias Lietuvoje ir siekia daugiau nei 50 tūkst. automobilių per parą.

Vairuotojai prašomi kantrybės ir supratingumo, nes dėl oro sąlygų kelių statybos sezonas Lietuvoje yra trumpas, o intensyviausias darbų metas dažnai sutampa su keliavimo sezonu.

Rekomenduojami video