Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šiemet dar to nebuvo: fiksuotas didžiausias pandemijos pagreičio kritimas

Trečioji koronaviruso banga slopsta ir pagaliau fiksuotas didžiausias pandemijos pagreičio kritimas per šiuos metus, rodo naujausia Vyriausybės duomenų apžvalga. Gera žinia ir tai, kad bendras imunizacijos lygis šalyje perkopė 40 proc.

Kaip nurodoma naujausioje duomenų ataskaitoje, naujų atvejų skaičius sumažėjo 52-ose iš 60 Lietuvos savivaldybių, pandemijos pagreitis siekia -31 proc. Tai didžiausias kritimas šiais metais. Šią tendenciją atspindi Vilniaus regiono ligoninių užimtumas, o šią ir kitą savaitę turėtų atspindėti ir kitų regionų hospitalizacija, nes hospitalizacija nuo naujų atvejų atsilieka apie 10–14 dienų. Juodojoje zonoje šiuo metu yra 9 savivaldybės, tačiau visose pagreitis taip pat neigiamas ir, tikėtina, po 3–4 savaičių „juodųjų“ savivaldybių nebeliks.

Bendras imunizacijos lygis peržengė 40 proc.

Bendras gyventojų imunizacijos lygis Lietuvoje, vertinant bent viena doze paskiepytuosius ir persirgusius, jau perkopė 40 proc. ir yra gana tolygus visose savivaldybėse, nes tose savivaldybėse, kuriose skiepijamasi ne taip sparčiai, yra daugiau persirgusių gyventojų. Mirčių, susijusių su COVID-19, situacija stabili, kasdien tokių mirčių yra apie 20, o bendras mirčių skaičius panašus kaip 2019–2020 metais tuo pačiu laikotarpiu.Rekomenduojami video