Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pirotechnikos priemonių kontrolę siūloma pavesti savivaldybių merams

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos parengtam Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo pakeitimo projektui ir teikia jį Seimui. Projektas papildytas nuostatomis, pagal kurias civilinių pirotechnikos priemonių naudotojai privalės suderinti su meru arba jo įgaliotu savivaldybės administracijos direktoriumi civilinių pirotechnikos priemonių naudojimo vietą ir laiką.

Pagal dabar galiojantį Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymą, pirotechnikos priemonių naudotojai privalėjo suderinti fejerverkų naudojimo laiką ir vietą su savivaldybės administracijos direktoriumi.

Taip pat įstatymo projekte siūloma įtvirtinti, kad civilinių pirotechnikos priemonių apyvartą pagal kompetenciją kontroliuotų meras arba jo įgaliojimu savivaldybės administracijos direktorius.

Pakeitimų projektu siekiama suderinti galiojančio Civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo nuostatas su 2023 m. balandžio 1 d. įsigaliosiančia Vietos savivaldos įstatymo nauja redakcija.

Rekomenduojami video