Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Perdangos plokštės iš Ukmergės keliauja į Švediją

Išplėstas gaminių asortimentas ir investicijos bendrovei „Ukmergės gelžbetonis“ lėmė stabilų 30 proc. pastarųjų metų kasmetinį pardavimų augimą. Taip sako šios įmonės pardavimų direktorius Gintaras Urbonavičius.

Gamyklai įsigijus naujus modernius gamybinius įrenginius sieninėms plokštėms, kolonoms, sijoms gaminti, atsirado galimybės rinkai pasiūlyti visus gelžbetonio gaminius, kurių reikia statant gyvenamosios bei gamybinės paskirties statinius.

Nauja technologinė įranga buvo sumontuota atsisakius TT plokščių, kurių poreikis rinkoje sumažėjo, linijos įrenginių.

Didžiausią Ukmergėje gaminamos produkcijos dalį sudaro kiaurymėtosios perdangos plokštės. Taip pat gaminamos vienasluoksnės ir trisluoksnės sieninės plokštės, sijos, kolonos, laiptai, balkonai.

Sieninių plokščių gamyba, naudojant naują įrangą, pradėta prieš trejus metus, tačiau jau dabar jų pardavimai sudaro daugiau nei 20 proc. visos gelžbetonio produkcijos pardavimų.

„Šios investicijos į naują įrangą sudarė galimybes 30 proc. padidinti pardavimus ir tiek pat išauginti eksportą.

Anksčiau gelžbetoninių gaminių eksportas siekė apie 10 proc. ir jie buvo tiekiami tik į Estiją ir Latviją,  o pastaruoju metu eksportas išaugo triskart, o gaminiai eksportuojami ir į Švediją, Daniją, Norvegiją.

Didžiausią eksportuojamų gaminių dalį sudaro sienų ir perdangos plokštės. Eksportuojamos ir sijos bei kolonos, laiptai, balkonai, bet didžioji šių gaminių dalis lieka vietos rinkoje.

„Į objektus Švedijos gaminiai turi būti pristatyti griežtai laikantis grafiko, nes ir statybinės technikos, ir darbuotojo darbo valanda užsakovui kainuoja labai brangiai. Todėl būtina laikytis greito tempo, tikslaus planavimo. Nauja įranga, į kurią bendrovė investavo apie 1,5 mln. eurų, sudaro sąlygas gaminti našiai ir laiku vykdyti užsakymus.

Gintaras Urbonavičius sako, kad investicijos į naują įrangą sudarė galimybes jau trejus metus išvengti sezoninių darbų svyravimo. Gamyba tapo tolygi.

Pernai ir šiemet „Ukmergės gelžbetonis“ tiekė gaminius dideliems projektams Švedijoje.

Vienas iš jų – biurų pastatas „Foajen“ Malmo centre. Pernai „Ukmergės gelžbetonio“ gamykla į šį objektą tiekė perdangos ir pilnavidures perdangos plokštes, kolonas, viensluoksnes sienines plokštes.

Tam pačiam rangovui, statant viešbutį su kongreso patalpomis ir SPA Helsingborge, gamykla tiekė perdangos ir pilnavidures perdangos bei viensluoksnes sienines plokštes.

Tiekta produkcija ir į Stokholmą, statant 280 butų, garažų ir komercines patalpas.

Vienas išskirtinių objektų Lietuvoje – Fabijoniškių baseinas Vilniuje. Gamykla jam pagamino trisluoksnes surenkamąsias sienas bei perdangos plokštes.

Rekomenduojami video