Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nusibodus klausyti darbdavio priekaištų, apsigyveno miške

Spalio 23 dieną miške aptiktas po atviru dangumi gyventi nutaręs vyras. Paaiškėjo, kad liepos mėnesį buvo paskelbta šio Bernotiškių kaimo gyventojo paieška. Per tą laiką apie jį nebuvo gauta jokių žinių.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė informavo, kad dėl dingusio 62-jų metų vyro liepos 3 dieną į policiją kreipėsi giminaitė. Ji pranešė, kad paskutinį kartą giminaitis buvo matytas birželio 25 d. Nuvykusi pas jį, rado užrakintus namus.

Policija paskelbė dingusiojo paiešką, apklausė kaimynus, bendradarbius, tačiau niekas negalėjo suteikti jokių žinių. Policijos pareigūnai apieškojo namų valdas, aplinkines vietoves, buvo pasitelktas dronas. Bet paieškos buvo bevaisės.

Spalio 23 d. vyrą miške pamatė pasivaikščioti su šeima atvažiavęs policijos pareigūnas. Supratęs, kad miške sutiktas žmogus yra paskelbtas dingusiu, pareigūnas iškvietė kolegas.

Pradingėlis Bernotiškių kaimo gyventojas buvo apklaustas. Jis paaiškino, kad gyventi į mišką išėjo, nes jo darbdavys nuolat priekaištavo dėl tvarkos, liepdavo susitvarkyti namus. Pabodus klausytis priekaištų, nusprendė apsigyventi miške.

Iš įvairių statybinių medžiagų atliekų jis pasistatė palapinę, drabužių susiranda konteineriuose, ten pat – ir maisto. Pradingėlis teigė, kad žiemą, atšalus orams, jis sugrįš į namus. Vyras tvirtino, kad medicinos pagalbos jam nereikia ir pareiškė nesuprantąs, kodėl jo ieško policija.

Rekomenduojami video