Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nesiliauja žolynų gaisrai

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, praėjusią savaitę kilo penki gaisrai, keturi iš jų – sausos žolės.

Balandžio 27-ąją Taujėnų miestelyje, Draugystės gatvėje, išdegė 15 arų žolės. Balandžio 29-ąją Ukmergėje, S. Daukanto gatvėje, išdegė apie 12 arų žolės ir krūmų. Gaisras kilo prie daržų, kitoje kelio pusėje – pastatai. Balandžio 30-ąją Veprių miestelyje žolė degė 3 arų plote. Tą pačią dieną Deltuvos seniūnijos Sarapų kaime žolė išdegė 150 arų plote.

Balandžio 29-ąją Ukmergėje, Klevų gatvėje, vieno aukšto mūriniame name su dvišlaičiu stogu ir mansarda, degė suodžiai dūmtraukyje. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešė ir apie praėjusios savaitės gelbėjimo darbus. „Ukmergės žiniose“  penktadienį rašėme apie dvi Šventosios upėje paskendusias moteris. Jų kūnus iš vandens ištraukė gelbėtojai.

Balandžio 29-ąją Ukmergėje, Pivonijos gatvėje, įtarus, kad gyventojui galėjo sutrikti sveikata, kviesta pagalba atidaryti užrakinto buto, esančio trečiame aukšte, duris. Į butą patekta, pastačius ištraukiamas kopėčias, per langą. Įleisti medikai ir policija.         

UŽ inf.

Rekomenduojami video