Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Maldeikienė lėktuve susipyko su Macijausku: sužinojau, kad esu Lietuvos gėda

Europarlamentarė Aušra Maldeikienė skrisdama lėktuvu nejuokais susikibo su buvusius krepšininku Arvydu Macijausku. Politikė ir sportininkas nepasidalijo erdve siaurame lėktuvo praėjime ir tai virto garsiu konfliktu, kurio metu buvo svaidomasi įžeidimais. A. Maldeikienė tai aprašė savo „Facebook“ paskyroje, kartu įdėjo ir lėktuve miegančio A. Macijausko nuotrauką.

Moteris detaliai aprašė jai kliuvusius įžeidimus, bet lėktuve buvę liudininkai tikino, kad ir politikė neatsiliko įžeidinėdama.

Stebitės, kad nepažįstu šito krepšininko. Aš tikrai nepažįstu krepšininkų, jie man neįdomūs. Žinau, kas yra Arvydas Sabonis ir jį pažinčiau (dar yra sūnus- jo nepažinčiau). Nuo seno žinau Marčiulionį. Aš nesidomiu krepšiniu ir jo nekomentuoju. Bet šitas žmogus leido sau komentuoti mano darbą (kalbėjo nesąmones), mano amžių, lytį, ligą (liepė eiti namų žiūrėti, o ne vaidinti, kad dirbu), tyčiojosi ir galiu drąsiai konstatuoti – jis politinis idiotas“, – greta A. Macijausko nuotraukos „Facebook“ rašė politikė.

 Anot jos, šis sportininkas lėktuve plūdosi. „Jaunas vyras man lėktuve plėšo akis, kad drįsau paprašyti leisti atsisėsti, nes jis kuičiasi su vaikais labai ilgai, o man šį kart po chemoterapijos silpna. Pareiškė kad esu sena, baisi, prisidariusi plastinių operacijų, nemačiusi vyro jau 20 metų ( kuo tas žmogus laiko save, sunku pasakyti, nes galvojau, kad jis vyras, o aš jį matau ). Įdedu jo nuotrauką. Kadangi sakė, jog už tokias, kaip aš, „Facebook“ esantis aktyvūs dirbantys žmonės nebalsuoja, o balsuoja tik kompiuterio nematę ubagai iš Pašilaičių, gal jam parašykit, jei žinot, kas jis.

Jauna šeimynėlė kalba toliau: pasidarėt šukuosenų (čia taip įvertino peruką), batų aukštakulniu ir kažkokio Ferre akinių (šiaip tai ant akių Furla iš Filmann Vilniuje), citata : „kada jus vyras paskutinį kart dulkino, prieš 20 metų?“. Dar sužinojau, kad esu Lietuvos gėda. Tikrai norėčiau sužinoti šito žmogaus pavardę. Gal kas žinot? Aiškus idiotas, net negirdėjęs, kas yra politika“, – konfliktą detaliai aprašė A. Maldeikienė.

Tiesa, konfliktą stebėję kiti keleiviai rašė, kad politikė taip pat neatsiliko. „Mačiau tik ta dalį, kur Jūs „neatsilikote“ ir jį vadinote silpnapročiu idiotu“, – „Facebook“ taip pat rašė to paties lėktuvo keleivė.

A. Maldeikienė patvirtino, kad sakė būtent taip. Portalui tv3.lt A. Maldeikienė plačiau pakomentuoti konflikto nepanoro, pasak jos, viskas parašyta „Facebook“. Su krepšininku A. Macijausku tv3.lt kol kas susisiekti nepavyko, bet žiniasklaidai jis patvirtino, kad konflikto būta, krepšininko šeima buvo šokiruota to, kas įvyko ir yra garso įrašai. Krepšininkas patvirtino, kad buvo apsikeista įžeidimais, A. Maldeikienė galimai pastūmė sportininko žmoną.

Jūratė Važgauskaitė

Rekomenduojami video