Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
I. Šimonytė prašo žmonių sąmoningumo Vėlinių metu

Premjerė Ingrida Šimonytė išreiškė susirūpinimą dėl artėjančių Vėlinių. Anot premjerės, praėjusiais metais po Vėlinių buvo pastebėtas naujų COVID-19 atvejų augimas, todėl šiais metais I. Šimonytė ragintų atsakingai apgalvoti ilgojo savaitgalio planus.

„Labai gerai atsimename, kai praėjusiais metais po Vėlinių mes turėjome atvejų augimo paspartėjimą. Tai labai raginčiau, kadangi šiais metais Vėlinės yra keturių dienų, todėl, kad yra savaitgalis ir dar dvi nedarbo dienos, žmones, kurie ketina kažkur vykti, vis dėlto gerai apgalvoti, kur yra vykstama. Ir, galvojant apie įvairius susitikimus su giminėmis ir artimaisiais, įvertinti, kokia yra rizika tuos gimines ir artimuosius užkrėsti“, – antradienį Seime kalbėjo premjerė.

I. Šimonytės teigimu, Vyriausybė prašo žmonių sąmoningumo ir neketina įvesti judėjimo ribojimų.  

„Prašome žmonių sąmoningumo ir, nors ir žinau, kad mano prašymai kai kuriems žmonėms nėra labai įdomūs, bet vis dėlto aš siūlyčiau į juos įsiklausyti, ir ne dėl to, ką sako Vyriausybė, valdžia, Seimo nariai ar dar kažkas, o tiesiog dėl pačių žmonių saugumo“, – teigė I. Šimonytė.

ELTA primena, kad praėjusiais metais per Vėlines galiojo karantino režimas bei buvo sustiprintos policijos pajėgos viešose vietose, šalies keliuose bei prie kapinių. Sugriežtinti ribojimai nuo užsikrėtimų neapsaugojo ir šalyje skaičius sparčiai išaugo. 

Rekomenduojami video