Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
A.Svitojus apie ŽŪM neperkėlimą į Kauną: tai yra logiškas sprendimas

Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) pirmininkas Arūnas Svitojus teigia, kad sprendimas Žemės ūkio ministeriją (ŽŪM) palikti Vilniuje yra logiškas.

„Įvertinčiau ŽŪM ir ministro sprendimą kaip pirmą protingą žemės ūkyje sprendimą. Tas chaosas, sukeltas žemės ūkyje, kėlimas, nepaskaičiavus, nepasvėrus įvedė sektoriui daug nestabilumo. Ne vien dėl žmogiškųjų išteklių – žmonių sumažėjo, kompetentingi žmonės išėjo iš ministerijos, nes buvo daug įtampos, neaiškumo. Tai klausimas buvo – kodėl reikia iškelti nepasitarus su visuomene, su socialiniais partneriais, su žemdirbiais? Lyg ministras ateina rūpintis ne kaimo ateitimi, bet ateina Vyriausybė, kuri rūpinasi pastatų perkėlimais“, – Eltai teigė jis.

Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, įvertinęs darbo grupės išvadas dėl ministerijos kėlimo į Kauną, patvirtino, kad visa ministerija nebus keliama.

Kaip teigiama Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) pranešime, Kaune dirbs Programinio projektavimo ir valdymo analizės skyrius ir naujai kuriami Bendradarbiavimo su socialiniais partneriais ir savivaldybėmis bei Infrastruktūros, melioracijos ir biokuro skyriai.

Rekomenduojami video