Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Vikinglotto“ laimėtoja: mes ir taip laimingi, bet laimėjimas nudžiugino dar labiau

Joninių trečiadienį net trys „Vikinglotto“ laimėtojai nuskynė ne paparčio, o laimėjimų žiedus. Jie pasidalino 76 570 eurų sumą ir laimėjo tik Lietuvai skirtą 5+1 prizą.

Viena iš šių laimėtojų – sveikatos apsaugos srityje dirbanti Jūratė iš Vilniaus. Kartu su vyru atvykusi atsiimti laimėjimo moteris neslėpė nuostabos – niekada nesitikėjo, kad pavyks laimėti didelį piniginį prizą.

Šeimos tradicija – dovanoti loterijos bilietų

„Nesame dideli ar dažni loterijos žaidėjai, bet turime su loterija susijusią šeimos tradiciją. Artėjant šventėms – gimtadieniams, vardadieniams ar kitoms svarbioms datoms, tėvams ir draugams mėgstame padovanoti loterijos bilietų. Iš jų dažnai ir patysgauname loterijos bilietų. Kaip džiugu būtų, jeigu padovanotas bilietas atneštų laimėjimų!“ – pokalbį pradėjo moteris.

Būtent tėvų, žaidžiančių visas didžiąsias terminalines loterijas, sėkme Jūrate ir tikėjo labiausiai.

„Ir mano, ir vyro tėvai yra dideli loterijos entuziastai, žaidžiantys jau daugybę metų. Jie yra laimėję nemažai daiktinių prizų, todėl jeigu galvodavome, kad kas nors iš mūsų laimės didesnį prizą, visada manėme, jog tai bus tėvai.“

Sūnus nepatikėjo laimėjimu

Dar viena Jūratės ir jos vyro tradicija – bilietus pirkti skirtingose vietose. „Jeigu nusprendžiame įsigyti bilietų, juos visada perkame skirtingose parduotuvėse. Taip daugiau šansų, jog nusišypsos sėkmė. Tad dabar net nežinome, kurioje parduotuvėje įsigijome laimingą bilietą“, – dalinosi laimėtoja.

Paklausus, kaip sužinojo apie laimėjimą, vilniečiai duetu patikslino: „Žiūrėjome „Vikinglotto“ laidą!“. Joninių vakare namuose leidusi pora atsitiktinai įsijungė laidos transliaciją ir tai padarę nusprendė pasitikrinti 4 bilietus, kuriuos turėjo trečiadienio žaidimui. „Viskas tiesiog labai netikėtai sutapo. Pamatę savo bilieto numerį nepatikėjome, todėl bilietą tikrinome ir internetu“, – šypsojosi laimėtoja.

Įsitikinę laimėjimu, sutuoktiniai apie jį pranešė sūnui, kuris manė, jog tėvai juokauja.

„Mūsų sūnus kažkada pajuokavo, kad „Teleloto“ laimėjo automobilį. Dėl to, kai vyras paskambino ir pranešė apie daugiau nei 25 200 eurų laimėjimą, sūnus nepatikėjo. Turėjome jį įtikinėti kelias dienas“, – juokėsi vilnietė.

Laimėjimą skirs šeimai

Kalbėdama apie tai, kur išleis laimėjimą, Jūratė paminėjo daugybę dalykų – laimėjimas pasitarnaus visai šeimai.

„Kažkiek pinigų duosime mūsų abiejų tėvams, dalį skirsime vaikams, kitą – namų remontui. Suma nemaža, tačiau norisi ir visiems šiek tiek padėti, ir laimėjimą išleisti kuo tikslingiau. Neturime kuo skųstis, esame tikrai labai laimingi. Žinoma, džiaugiamės, kad taip netikėtai laimėjome ir dabar galėsime susimažinti turimus finansinius įsipareigojimus.

Ar norėtųsi laimėti dar kartą? Žinoma, bet tegul sėkmė aplanko ir kitus, mes tikrai labai džiaugiamės, tačiau taip pat stipriai džiaugiamės ir išgirdę, kad laimėjo, pavyzdžiui, daugiavaikė šeima iš kokio nors nedidelio miestelio“, – sakė laimėtoja, kuriai pritariamai šypsojosi ir vyras.

Rekomenduojami video