Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naujų statybų Rokiškyje – vos viena kita

Pasižvalgęs po Rokiškį nepamatysi dangų remiančių statybos kranų. Juk ne didmiestis, plėtros faktiškai nėra, tačiau šioks toks judėjimas vyksta.

„Gimtasis…“ pasidomėjo naujomis statybos ir rekonstrukcijų planais.

Kaip informavo rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojas Raimondas Simanavičius, šiais metais rajone išduoti 57 leidimai naujoms statyboms, pastatų rekonstrukcijai ir remontui. Šis skaičius nerodo augimo – panašus buvo ir per pastaruosius praėjusius metus.

Pasivažinėjome po Rokiškį ir štai ką užfiksavo akis ir fotoobjektyvas.

Dvaro gatvė

ES paramą verslui pradėti užsitikrinęs Darius Trumpa įkurs remonto ir gamybos dirbtuves, kuriose bus remontuojama sodo technika, gaminamos tvoros ir garažų vartai. Verslininkas žada įkurti dvi darbo vietas.

P. Cvirkos gatvė

Čia vietoje sandėliavimo paskirties pastato kyla naujas autoservisas.

A. Strazdelio gatvė

Visai prie Rokiškio turgaus vienas šalia kito kyla du nauji pastatai. Abiejuose numatytos autoserviso ir garažo paslaugos.

Kalneliškiai

Šalia Kalneliškių kapinių sparčiai kyla modernūs laidojimo namai. Juose numatytos trys skirtingo dydžio šarvojimo salės, laidojimo reikmenų ir gėlių parduotuvė, gedulingų pietų kavinukė.

Panevėžio gatvė

Čia, vietoj 5-uoju numeriu pažymėto seno ir apleisto pastato, numatyta nauja degalinė su operatorine bei automatine automobilių plovykla. Ją įkurs bekontakčių savitarnos plovyklų tinklas „H2Auto“, kuris šiuo metu plečiasi į regionus. „H2Auto“ plovyklos jau įrengtos dvylikoje Lietuvos miestų. Dabar 70 proc. visų plovimų vykdomi regionuose, už Vilniaus ir Kauno ribų. Artimiausiu metu numatyta plėtra ir į Gargždus, Šakius, Vilkaviškį bei kitus miestus.

Kauno gatvė

Pačiame kampe stovintis senas istorinis pastatas, kuriame kadaise būta prokuratūros, atrodo, ruošiasi prisikelti antram gyvenimui. Kaip „Gimtajam…“ sakė pastato savininkas Vasilijus Ševekovas, sumanymų yra, tik jie greitai nebus įgyvendinti. Čia planuojama įrengti piceriją.

Daugiabučių modernizavimas

Nors nenumatyta statyti nė vieno naujo daugiabučio, suplanuota kelis jų renovuoti ir modernizuoti. Į šį sąrašą pateko šie daugiabučiai: Algirdo g. 6, Kauno g. 5, Taikos g. 13, Jaunystės g. 9, Vilties g. 26 ir 12.

Rekomenduojami video