Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSveikataSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Marijampolės pieno konservai“ rugpjūtį tikisi pradėti eksportą į Kiniją

Pieno perdirbimo bendrovė „Marijampolės pieno konservai“ rugpjūčio mėnesį ketina pradėti eksportą į Kiniją. Pirmasis pieno konservų krovinys sieks apie 20 tonų.

„Situacija yra tokia - prieš mėnesį vaikinai, komersantai grįžo iš parodos Kinijoje. Ten buvo susitikę su mūsų ekonomikos atašė Kinijoje Mindaugu Kuklieriumi, kuris žada mums patarpininkauti, o savo ruožtu mes turime partnerį, su kuriuo bendraujame jau dvejus metus. Jis padeda vežti produktus į Honkongą. Jis apsiėmė toliau tęsti draugystę, vežant mūsų prekes į Kiniją. Realiai tai gali atsitikti rugpjūčio mėnesį“, - BNS sakė Marijampolės įmonės vadovas Aristydas Kulvinskas.

Anot jo, dabar „Marijampolės pieno konservams“ trūksta tik įmonės registravimo numerio Kinijoje.

„Parodos metu praktiškai susidomėjimo nei sviestu, nei pieno miltais nebuvo. Tas nuosmukis ir kainų kritimas jaučiamas ir toje pasaulio pusėje. Kol kas viltis dedame tik į pieno konservus. Vešime natūralų produktą su cukrumi ir pasterizuotą pieną“, - teigė A.Kulvinskas.

„Marijampolės pieno konservai“ 2014 metais pradėjo eksportuoti pieno konservus į Honkongą, tačiau A.Kulvinskas negalėjo atsakyti, kiek jų eksportuojama.

Didžiąją dalį produkcijos „Marijampolės pieno konservai“ eksportuoja į Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Vietnamą, Olandiją, Kazachstaną, Uzbekiją, Čekiją, Ispaniją, Portugaliją, Prancūziją, Libiją, Belgiją, Daniją, Kanadą.

Bendrovė gamina pieno konservus, miltelius, koncentratą, grietinėlę ir sviestą.

90 proc. „Marijampolės pieno konservų“ akcijų valdo Rusijos ir Lichtenšteino bendrovė „Eksimeta“, 10 proc. - Estijos „Eesti Investeeringud“. „Marijampolės pieno konservams“ taip pat priklauso 2013-ųjų spalį įsigyta Lukšių pieninė.

Rekomenduojami video