Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Laimėta daugiau nei milijonas eurų – vienas laimėtojas dar neatsirado

Pirmoji daugiau nei pusės milijono eurų „Teleloto” laimėtoja atsirado! Sekmadienį „Teleloto“ žaidime laimėtą rekordinę sumą – daugiau nei milijoną eurų – pasidalino du žaidėjai. Dalį prizo – 579 512 Eur – jau atsiėmė buvusi mokytoja iš Kauno. O būtent Mokytojų dienos paminėjimas jai ir atnešė tokį didelį laimėjimą.

„Su buvusiomis kolegėmis vykome į pajūrį, į Nidą, švęsti Mokytojų dienos, tad ten būdama užėjau į parduotuvę ir įsigijau „Teleloto“ bilietą“, – šypsodamasi savo pasakojimą pradėjo moteris, į Vilnių atsiimti laimėjimo atvykusi drauge su sūnumi.

Svajoja apie naują butą antrame aukšte

51-erius pradirbusi mokytoja kaunietė tą pačią dieną įsigijo ir momentinės loterijos bilietą, kuris atnešė 20 Eur. „Aišku, ne daugiau nei pusė milijono, bet kai sekasi, tai sekasi“, – juokėsi moteris. Jai antrino ir drauge atvykęs sūnus.

Apie laimėjimą žaidėja sužinojo pirmadienį ryte patikrinusi bilieto numerį laikraštyje. „Dažniausiai pažiūriu laidą, tik sekmadienį vėlai grįžome iš Nidos, tad tikrinau spaudoje, tada internete, puoliau skambinti sūnui“, – pasakojo moteris. Drauge atvykęs sūnus pasisakė iš pradžių netikėjęs, tačiau mamai padiktavus bilieto numerį, pats patikrino ir pamatė, kokia sėkmė aplankė.

„Aš vis pagalvodavau, kad būtų smagu laimėti didesnę sumą. Ir vaikams padėti, ir anūkai trys yra...“ – savo mintimis dalijosi laimėtoja. Tačiau moteris galvoja ir apie save, padės ne tik vaikams. „Su vyru gyvename ketvirtame aukšte, norėtume turėti butą antrame“, – kalbėjo kaunietė. Ji taip pat prasitarė, kad pinigų skirs ir savo poilsiui bei sanatorijoms.

Laimėtoja pasakojo „Teleloto“ žaidžianti neretai, dažnai žiūrinti ir laidą. „Man patinka pirkti ir žiūrėti laidą, tai gera pramoga“, – kalbėjo buvusi mokytoja. Sykį ji yra laimėjusi daiktinį prizą, smulkesnių piniginių prizų, o dabar aplankė įspūdinga sėkmė – daugiau nei pusė milijono eurų. „Aš jau įpratusi, man „Teleloto“ kaip tradicija, nors yra, ir kas juokdavosi iš manęs. Tai, štai, – prisijuokė“, – šypsojosi579 512 Eur laimėtoja.

Antrasis laimėtojas vis dar laukiamas centriniame loterijos biure Vilniuje. Jis arba ji laimingą bilietą pirko Klaipėdoje.

 

 

Rekomenduojami video