Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėvėtų drabužių parduotuvių tinklas nuslėpė apie 150 tūkst. eurų pajamų

Plungėje ir aplinkiniuose rajonuose veikiantis dėvėtų drabužių parduotuvių tinklas, įtariama, nuslėpė apie 150 tūkst. eurų gautų pajamų, pirmadienį pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Pasak FNTT, tokią iš pardavimų gautą sumą Plungėje, Tauragėje ir Gargžduose parduotuves turintis tinklas, manoma, nuslėpė per dvejus metus.

Parduotuvėse ir kitose su įmone susijusiose vietose atliktų kratų metu pareigūnai ir Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai rado apie 10 tūkst. eurų grynųjų pinigų, įtariama, kad tai – neapskaitytos vienos savaitės pajamos. Ikiteisminio tyrimo metu taip pat nustatyta, kad įmonė mokėdavo darbuotojams atlyginimus iš niekur neapskaitytų pajamų.

Anot FNTT, daugiau nei 20 darbuotojų turinti įmonė taip galėjo išmokėti daugiau nei 40 tūkst. eurų. Manoma, kad iš viso įmonė galėjo nuslėpti apie 50 tūkst. eurų privalomų sumokėti mokesčių.

Įmonės vadovui pareikšti įtarimai dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo.

 Taip pat jam apribotos galimybės disponuoti įmonės bei asmeniniu turtu ir paskirtos kardomosios priemonės. Už neteisingų duomenų apie pajamas pateikimą numatoma griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Už apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymą gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja ir jį kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Rekomenduojami video