Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Daugiau nei kalėdinis laimėjimas – 700 000 Eur

Jaunam, 27 metų vaikinui iš Vilniaus šiais metais Kalėdos atėjo anksčiau. Kaip? Jis„Teleloto“ žaidime laimėjo Aukso puodą su daugiau nei 700 000 Eur.

Į centrinę loterijos atstovybę sostinėje jis atvyko drauge su savo sužadėtine.„Vis girdėdavome per radiją ar perskaitydavome spaudoje, kad žmonės laimi, ir, štai, dabar taip nutiko ir mums”, – dar sunkiai tikėdami sėkme, bet laimingi, kalbėjo jiedu.

Bilietą pirko vedamas mamos nuojautos

Vaikinas, dirbantis maisto papildų parduotuvėje, treneriu sporto salėje ir kuriantis video reportažus apie sportą, vienintelį„Teleloto“ bilietą nusipirko paprašytas mamos. „Ji pasakė, kad turi nuojautą, jog gali pasisekti“, – pasakojo laimėtojas.

Atviras ir nuoširdus vyras pasisakė, kad pastarieji pusantrų metų, po to, kai neteko tėčio, jo gyvenime buvo nelengvi. „Prieš kelerius metus tėtis buvo nuėjęs pas būrėją, kuri pasakė, kad šeimoje bus didelis laimėjimas. Tad mama visą laiką žinojo, kad taip ir įvyks“, – atviravo vilnietis. „Visi gyvenime turi išbandymų. Tad jaučiu, kad po sunkaus etapo atėjo šviesus periodas“, – šypsojosi jaunas vyras.

Vaikinas laimingą bilietą patikrino internetu, o išvydęs skaičius, negalėjo patikėti, kad tai – jo laimėjimas. „Pamačiau daug skaičių, pasveikinimo žinutę, tada tikrinau dar ir dar kartą. Vėliau drebėdamas paskambinau į loteriją, kur man patvirtino, kad laimėjau“, – juokdamasis pasakojo vilnietis. Beje, jo mama sureagavo labai ramiai. „Juk ji žinojo, kad kažkada taip nutiks“, – teigė laimėtojas.

Kadangi pastaruoju metu jo gyvenime – nemažai bėdų, šis laimėjimas labai padės. „Laimėjome labai vietoje ir laiku. Pagelbės ir mums su sužadėtine, ir mamai.Šeimoje yra problemų, kur mažos sumos kažko kardinaliai nepakeistų, bet dabar, tikiu, viskas pasisuks gera linkme. Be to, esame jauni žmonės, tai kažkiek pinigų pasiliksime ir kaip rezervą ateičiai.Esu taupus žmogus, tikrai nepirksiu naujų mašinų“, – šypsojosi vaikinas.

Vestuves surengs greičiau

Šalia laimėtojo visą laiką šypsodamasi sėdėjo ir jo sužadėtinė. „Šiais metais susižadėjome, galvojome vestuves daryti dar kitais metais, kai susitaupysime daugiau pinigų. Ir štai važiuojant pas jus šnekėjome, kad dabar turbūt galėsime ir greičiau susituokti...“ – šypsojosi jiedu. Pora jau dešimt metų drauge.

Laimėtojo antroji pusė prasitarė, kad jiems gyvenime kažkas padeda. „Turbūt galime laikyti save tais, kuriems sekasi“, – kalbėjo pora.

„Su daug kuo pašnekam, ką daryčiau, jei laimėčiau? Tad mano patarimas – besvarstant ir bilietą nusipirkti, nes kaip kitaip laimėsi?“ – šypsojosi daugiau nei 700 000 Eur laimėtojas.

 

Spalio pradžioje „Teleloto“ buvo laimėta daugiau milijonas eurų. Šią sumą pasidalino dvi žaidėjos.

Rekomenduojami video