Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„AUGA group“ produktų asortimente dar viena naujiena – ekologiškas pienas

Ekologiškų produktų asortimentą sparčiai plečianti bendrovė „AUGA group“ rinkai pristatė pirmąjį lietuvišką ilgo galiojimo ekologišką pieną.

„AUGA“ pienas yra surinktas tik iš bendrovės ūkių, kuriuose karvės minta kokybišku ekologišku pašaru ir laisvai ganosi ganyklose. Į inovatyvius butelius išpilstytu ekologišku pienu jau prekiaujama daugelyje didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje.

„Pieno produktai Lietuvoje ir pasaulyje yra viena svarbiausių maisto prekių kategorijų, o ekologiškas pienas yra viena populiariausių ekologiškų maisto prekių. Žaliavinį ekologišką pieną savo klientams tiekiame jau ilgiau kaip pusę metų. Dabar galime rinkai tiekti ir galutiniams vartotojams skirtą produktą – į inovatyvias pakuotes išpilstytą pieną. Ekologiško pieno rinka pasaulyje sparčiai auga, tad pristatę naują produktą savo partneriams jausulaukėme susidomėjimo iš Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių maisto produktų mažmenininkų bei tiekėjų. Tikimės, kad ekologiškas pienas taps dar vienu sėkmingu „AUGA“ eksporto produktu, taip pat sudomins ir vietos pirkėjus“, – sako Gediminas Judzentas, „AUGA group“ rinkodaros vadovas.

„AUGA group“ gyvulininkystės ūkiuose griežtai laikomasi visų ekologiško pieno gamybos standartų. Galvijų tankis ekologiškose fermose yra mažesnis nei įprastuose pienininkystės ūkiuose, tad karvės turi kur kas daugiau vietos judėti ir maitintis.

Šiltuoju metų laiku galvijai ganosi ekologiškose pievose ir minta žole, šaltuoju – pašarais, pagamintais iš ekologiniuose „AUGA group“ ūkiuose užaugintų grūdų. Galvijams auginti nenaudojami jokie augimo skatinimo hormonai ir prevencinė vakcinacija.

Savo fermose per metus bendrovė pagamina daugiau kaip 23 tūkst. t ekologiško pieno, ateityje šį kiekį bus siekiama didinti.

„Šis pienas yra paruoštas ir išpilstytas vienoje naujausių ir moderniausių gamyklų regione. Bendraujame su Lenkijos gamintoju „Piątnica“, kurionaujalinija mums leidžiapasiektiaukščiausiąkokybę -paruoštimūsųpienągeriausiaiišsaugant jo skonį ir maistinessavybes,užtikrintiilgągaliojimą irišpilstyti į inovatyviąpakuotę. GamyklayranetoliLietuvossienos, todėl mums patogusu ja bendradarbiauti”, –dėsto p. Judzentas.

Inovatyvioje pakuotėje neatidarytas „AUGA“ pienas galioja 6 mėnesius, o ją atidarius ir laikant šaldytuve pieną galima vartoti 5 dienas. Ilgo pieno galiojimo pasiekiama kelias sekundes jį kaitinant aukštoje temperatūroje ir į butelius išpilstant sterilioje aplinkoje be sąlyčio su oru. Taikant šią technologiją į pieną nėra jokių galimybių patekti bakterijoms.

Parduotuvių lentynose smarkiai išsiskirianti ekologiško „AUGA“ pieno pakuotė pagaminta iš PET plastiko, kuris yra 100% perdirbamas. Tokia pakuotė užtikrina tvirtumą, lengvumą ir yra atspari bet kokiam aplinkos poveikiui.

Skaičiuojama, kad ekologiško pieno rinka pasaulyje šiuo metu verta apie 9,5 mlrd. EUR ir toliau labai sparčiai auga. Pienas ir jo produktai jau sudaro maždaug šeštadalį visų pasaulio ekologiško maisto pardavimų.

Sparčiausiai ekologiško pieno vartojimas auga JAV, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje, Australijoje. Kai kuriose šių šalių ekologiško pieno vartojimas auga net tradicinio pieno paklausai krentant.

Ilgo galiojimo pienas dar neįprastas Lietuvoje, tačiau pripažintas ir labai populiarus daugybėje pasaulio šalių. Belgijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Ispanijoje ar Portugalijoje šis pienas sudaro apie 90% viso suvartojamo pieno.

Vakaruose būtent ilgo galiojimo pienas yra populiariausias, nes naujausios technologijos leidžia išlaikyti puikų jo skonį. Dėl ilgesnio galiojimo tokį pieną patogiau sandėliuoti, transportuoti. Jis, be abejo, patogesnis tiek prekybininkams, tiek vartotojams.

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, „AUGA group“ toliau plečia galutiniams vartotojams skirtų produktų asortimentą. Šiemet prieš Velykas vartotojams bendrovė pristatė ekologiškus kiaušinius, o pernai vartotojus pasiekė ekologiška vištiena, rapsų aliejus, įvairių grūdų miltai.

Apie „AUGA group“:

AB „AUGA group“ yra viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė ekologiškai sertifikuotose žemėse plėtoja tvarų, naujomis technologijomis paremtą žemės ūkio modelį, apimantį augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina gausų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia rinkai  žaliavinius produktus. Grupės įmonėse dirba daugiau nei 1 200 darbuotojų. „AUGA group“ akcijomis prekiaujama Vilniaus ir Varšuvos akcijų biržose.

 

Rekomenduojami video