Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Sūrio stotelė“ kvies stabtelėti keliaujančius

Ar susidomėtumėte pakelėje išvydę sūrio formos parduotuvę? Prapjauto sūrio, pro kurio įpjovą galima įeiti vidun. Tokia ir bus „Sūrio stotelė“, kurią šalia savo filialo Ukmergėje, Kauno gatvėje, netrukus atidarys AB „Rokiškio sūris“.

Kaip sako UAB „Rokiškio pieno gamyba“ filialo Ukmergėje direktorius Vytautas Lapė, tokios parduotuvės atsiradimą lėmė dideli Kauno gatve važiuojančiųjų srautai. „Kauno kelias jau pora metų labai intensyvus. Juo poilsiauti į Zarasus, Anykščius, Ignaliną, Molėtus, Uteną važiuoja bene pusė Kauno. Pagalvojom, o kodėl gi mums neišnaudojus tų srautų ir neįrengus pakelėje patrauklios vietos sustoti? Taip kilo „Sūrio stotelės“ idėja. Tai Lietuvoje populiarios pakelės prekybos kitoks, įdomesnis, variantas“, – sako V. Lapė.

Modernaus dizaino sūrio formos statinys bus maždaug 11 m skersmens. Šalia įrengta automobilių aikštelė, vaikų žaidimų pievutė. Patekus į „sūrio“ vidų, bus galima įsigyti pačios įvairiausios „Rokiškio sūrio“ įmonių produkcijos – nuo kietųjų, pelėsinių sūrių iki šviežių pieno produktų, gaminamų čia pat vietoje, Ukmergės pieninėje. Taip pat čia bus galima pasimėgauti kava.

„Kainos „Sūrio stotelėje“ bus labai patrauklios, rengsime įvairias akcijas, žodžiu, darysime viską, kad būtume įdomūs rinkoje“, – žada V. Lapė.

Jeigu neatsitiks nieko nenumatyto, „Sūrio stotelė“ bus atidaryta birželio 21 d. „Rengsime smagų, net iškilmingą, atidarymą, komunikuosime per socialinius tinklus, šią žinią skleisime plačiai“, – sako V. Lapė ir priduria, kad į atidarymą iš Italijos žada atvykti ir sūrių ekspertas, kūrėjas Angelo Frosio, ne vieną sūrį kūręs Rokiškyje.

Rekomenduojami video