Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo pirmadienio įsigalioja švelnesnės karantino sąlygos: štai kas keičiasi

Nuo pirmadienio dar keturių savivaldybių pradinukai gali grįžti į klases, bibliotekų ir valstybės archyvų skaityklos atveriamos lankytojams.

Pagal praėjusią savaitę Vyriausybės priimtus pakeitimus, švelnesni karantino reikalavimai taikomi ir Klaipėdos miesto, Neringos, Kupiškio bei Utenos rajonų teritorijose – iš viso 49 savivaldybėse.

Tai reiškia, kad šių savivaldybių pradinių klasių moksleiviai gali vėl lankyti mokyklą. Klaipėdos savivaldybės duomenimis, į miesto mokyklas netestuojant mokinių ir pedagogų kaupinių metodu gali grįžti 7590 pradinių klasių moksleivių.

Ministrų kabinetas nusprendė, kad švelnesnes karantino režimo priemones galima įvesti savivaldybėse, kur dviejų savaičių naujų COVID-19 atvejų skaičius neviršija 300 atvejų, tenkančių 100 tūkst. gyventojų. Iki tol nustatyta riba buvo 200 atvejų. Nuo pirmadienio taip pat leidžiama laisviau vykdyti sporto, laisvalaikio ir pramogų veiklas, būrelius atvirose erdvėse. Be to, visose šalies savivaldybėse bibliotekų ir valstybės archyvų skaityklos gali atnaujinti veiklą ir fiziškai aptarnauti lankytojus.

Rekomenduojami video