Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Keturračiu ant užšalusio ežero pramogavusiam vyrui gresia nemenka bauda

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai praėjusią savaitę pagal gautą pranešimą Molėtų rajone nustatė asmenį, važinėjusį keturračiu ant Galuonų ežero. Asmeniui gresia bauda iki 560 eurų.

Kaip teigia Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Almantas Vaičiūnas, šis pažeidėjas ne tik važinėjosi ant užšalusio ežero, bet, tęsdamas linksmybes, užklydo į kitų asmenų sodybos kiemą ir jame įklimpo. Į žmonių sudrausminimus jis nereagavo ir toliau važinėjo ant užšalusio Galuonų ežero.

„Iš Pranešimų priėmimo tarnybos gavome pranešimą, kad ant Galuonų ežero asmuo važinėja keturračiu. Pareigūnai operatyviai sureagavo į gautą skundą ir, tarnybiniu sniego motociklu pasekę keturračio vėžėmis 3 kilometrus, nustatėme asmenį, kuris važinėjo vandens telkinio ledu keturračiu, nors tai daryti draudžiama“, – Aplinkos apsaugos departamento pranešime cituojamas A. Vaičiūnas.

Už tai asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda nuo 300 iki 560 eurų.

Aplinkosaugininkai primena, kad šalyje paviršinių vandens telkinių ledu važinėti motorinėmis transporto priemonėmis draudžiama.

Rekomenduojami video