Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip tapti laimingesniu?

Šaltas oras, tamsios dienos ir niūri nuotaika žiemą aplanko ne vieną iš mūsų. Vieni pradeda sportuoti, kiti keliauja į šiltus kraštus ar susiranda kitą naują hobi.

Yra ir tokių, kurie naujus metus pradeda laimėjimais ne tik darbe ar asmeniniame gyvenime, bet ir loterijoje. „Su drauge prie kasos paėmėm po „Eurojackpot” bilietą, tada pamatėme, kad liko paskutinis „Teleloto” bilietas – privalėjom nusipirkti ir jį”, – juokėsi „Teleloto“ Didžiojo prizo dalies – beveik 11 000 Eur – laimėtojas. Linksmai nusiteikęs vaikinas, Utenoje dirbantis apdailos specialistu, labai džiaugėsi, kadangi jiedu su drauge kaip tik nusipirko butą, trūko pinigų remontui. „Būtent tokios sumos, kokią laimėjome, apytikriai ir reikėjo“, – džiaugėsi jaunas vyras.

Sausio mėnesį, per dvi savaites, populiariausias žaidimas Lietuvoje „Teleloto“ ketina nudžiuginti ir geros nuotaikos pliūpsnį paskleisti beveikdviems tūkstančiams žaidėjų. Būtent tiek žmonių išsidalins Aukso puodą – pusę milijono eurų. Speciali akcija pradeda pirmą 2018-ųjų metų mėnesį – kad nauji metai būtų pradėti tikrai gerai.

Paskutinį sykį Aukso puodo dalybos vyko lapkričio mėnesį, jų metu piniginiai laimėjimai nudžiugino daugiau nei 2000 žaidėjų įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Viena iš laimėtojų, Angelė, prisipažino, kad labai džiaugiasi laimėjimu, o bilietą pirko paskatinta kaimynės, kuri „Teleloto“ neseniai taip pat buvo laimėjusi pinigų sumą. „Smagu, kad vyksta tokie ypatingi žaidimai, kada tiek daug Lietuvos žmonių laimi“, – šypsojosi Angelė.

Pusės milijono eurų „Teleloto“ Aukso puodo dalybos vyksta sausio14-21 d.

Rekomenduojami video