Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Didžiojo VIKINGLOTTO prizo laimėtoja: „Vis dar sunku tuo patikėti“

Ilgasis Žolinės savaitgalis Laimai iš Kaišiadorių prasidėjo ypatingai. Moteris sužinojo, jog „Vikinglotto“ loterijoje atspėjo 6 pagrindinius skaičius ir laimėjo Didįjį VIKINGLOTTO prizą – 245 846 Eur!

„Loterijos bilietą pasitikrinau internetu. Pamačiusi informaciją apie laimėjimą, sureagavau labai jautriai. Iškart pakviečiau sūnų, kad ir jis kartu pasižiūrėtų ar toks laimėjimas – realus. Nors jau praėjo šiek tiek laiko, vis dar sunku patikėti laimėjimu“, - savo istoriją pradėjo laimėtoja.

Laima – loterijos entuziastė, bilietus perka praktiškai kasdien, tačiau iki šiol nebuvo laimėjusi didelio prizo, o būtent šį, laimėjimą atnešusį bilietą, žaidėja įsigijo paraginta sūnaus.

„Keliaujant namo sūnus prikalbino užsukti į nedidelį „Norfos“ prekybos centrą, kuriame paprastai nesilankome. Apsipirkome ir prisiminiau, jog ne viską, ko reikėjo, įsigijome, todėl dar kartą grįžau į prekybos centrą ir būtent tada nusipirkau „Vikinglotto“ bilietą“, - juokėsi Laima.

Nors laimėtoja ir netiki prietarais, jau ilgą laiką atidėliojo sprendimus, susijusiu su didesnėmis finansinėmis investicijomis – paskatino vidinė nuojauta, jog reikia truputį palaukti.

„Turėjau kažkokią vidinę nuojautą, kad nereikia skubėti pirkti būsto ir, pasirodo, dabar galėsime įsigyti ne tik būstą ir naują automobilį, bet ir dar ką nors. Sunku greitai sugalvoti, kur tokią didelę pinigų sumą galima išleisti“, - džiaugėsi laimėtoja.

Negana to, Laima juokėsi, kad jos vyras – žymiai didesnis loterijos entuziastas, visada perka daugiau bilietų, fortūna sėkminga buvo būtent jai.

„Įkvėpti laimėjimo sėkmės, būtinai žaisime ir toliau. Nebežaisti tiesiog neįmanoma“, - sakė „Vikinglotto“ nugalėtoja.

Laimos laimėjimas – didžiausias šiais metais. Metų pradžioje ūkininkų šeima iš Utenos laimėjo 210 000 Eur.

Rekomenduojami video