Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vokietijos ūkininkai blokuoja „Lidl“ centrinius sandėlius

Keliose Žemutinės Saksonijos ir Westerkappeln (Šiaurės Reinas-Vestfalija) žemėse ūkininkai blokuoja prekybos tinklo „Lidl“ parduotuves. Ūkininkai protestuoja prieš žemų kainų politiką ir siekia atkreipti visuomenės dėmesį į nesąžiningą kainų politiką.

Vokietijos „Norddeutscher Rundfunk“ viešasis radijo ir televizijos transliuotojo (NDR) duomenimis, 100 Klopenburgo ūkininkų traktoriais užblokavo „Lidl“ sandėlį. Dar 50 ūkininkų traktoriais blokavo tiekėjus Emsteke (Klopenburgo rajone). Dar 100 ūkininkų nuo ankstyvo ryto blokavo centrinį sandėlį Harburgo rajone, neleisdami pristatyti prekių. Siloso ryšuliais buvo blokuoti septyni prekybos centrai Bremervörde. Apie 30 ūkininkų blokavo sandėlius Westerkappeln mieste Šiaurės Reine-Vestfalijoje, taip norėdami užkirsti prekių iš sandėlių pristatymą į Žemutinės Saksonijoos parduotuves.

Ūkininkai pažymi, kad jiems mokama kaina už produkciją yra ženkliai per maža. „Tai ką gauname parduodami pieną, mėsą ir kitus produktus iš ūkio, neatperka mūsų darbo“, – cituoja ūkininkus NDR. Praėjusį penktadienį ūkininkai blokavo centrinį „Edeka“ sandėlį Ammerlando rajone.

NDR informuoja, kad prekybos tinklai ketina kalbėtis su ūkininkais.

Rekomenduojami video