Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
VMVT organizuoja seminarą auginantiems ir perdirbantiems vabzdžius maistui bei gyvūnų pašarams

Liepos 21 d., trečiadienį, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Veterinarijos sanitarijos ir Veterinarinių vaistų ir pašarų skyriai organizuoja nuotolinį informacinį seminarą verslo atstovams aktualiais klausimais apie vabzdžių, skirtų žmonių maistui ir gyvūnų pašarams, auginimą ir perdirbimą.

Pastaruoju metu VMVT specialistai sulaukia nemažai paklausimų, susijusių su reikalavimais vabzdžiams ir jų produktams, kurie skirti maistui bei pašarams. VMVT, siekdama padėti verslo įmonėms suprasti ir tinkamai įgyvendinti reikalavimus, kurie taikomi vabzdžiams ir jų produktams, bei supažindinti su naujausiomis aktualijomis, liepos 21 d., nuotoliniame seminare „Vabzdžiai maistui ir pašarams, jūs klausiate – mes atsakome“ supažindins su naujienomis šioje srityje bei atsakys į augintojams ir gamintojams kylančius aktualius klausimus.

Seminaras vyks nuo 8.45 val. vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“. Nuorodą visiems užsiregistravusiems atsiųsime artėjant renginiui.

Jums rūpimus klausimus galite pateikti iš anksto, registracijos metu, taip VMVT specialistai galės parengti išsamius ir informatyvius atsakymus bei patarimus.

Registruotis į seminarą prašome iki š. m. liepos 12 d. el. paštu deividas.kalinauskas@vmvt.lt.

Seminaras yra nemokamas.

SEMINARO PROGRAMA

Rekomenduojami video