Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Valtra pereina prie 100 procentų iš atsinaujinančių šaltinių pagamintų degalų naujiems traktoriams

Valtra tapo pirmąja traktorių gamykla pasaulyje, kuri pradėjo naudoti Neste MY dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių, kaip pirminius degalus visiems naujiems traktoriams. Dėl to maždaug 700 000 litrų degalų bus kasmet pakeisti degalais iš 100 procentų atsinaujinančių šaltinių.

Valtra yra viena iš pasaulyje pirmaujančių traktorių gamintojų. Kai traktoriai nuvažiuoja nuo surinkimo linijos, jų bakai yra pripildomi degalų. Nuo šio kovo, visų naujų Valtros traktorių, taip pat ir gamykloje naudojamų šakinių krautuvų bakai bus pripildyti Neste MY dyzelinu iš atsinaujinančių šaltinių.

“Šiandienos pasaulyje svarbu, kai savo klientams galime parodyti, jog imamės ryžtingų veiksmų tam, kad apsaugotume aplinką. Neste MY siūlo paprastą būdą pereiti prie veiklos, tausojančios gamtą. Mes esame ganėtinai dideli dyzelino vartotojai, todėl šis žingsnis yra tikrai reikšmingas,” – sako Mikko Lehikoinen, Valtros Marketingo direktorius.

Neste MY yra gaminamas iš 100 procentų atsinaujinančių atliekų ir liekanų, tad jis gamina iki 90 procentų mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, lyginant su iškastiniu kuru. Išmetamųjų teršalų sumažinimas, pasiektas naudojant dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių, atitiktų iš kelių metams pašalinus beveik 560 automobilių arba apie 46 000 valandų kasmet dirbant traktoriumi be teršalų.

Naujo dyzelino iš atsinaujinančių medžiagų kokybė yra puiki, o jo užkūrimo savybės yra pakankamos net esant arktinėms sąlygoms. Dyzelinas iš atsinaujinančių medžiagų gali būti naudojamas traktoriuose ir šakiniuose krautuvuose be jokių priedų ir be jokių pakeitimų šiuolaikiniams varikliams.

“Aplinka yra labai svarbi mūsų klientams, kurie paprastai palaiko gamtosaugos vertybes. Jie nuolat stengiasi pasirinkti geresnius variantus ir, be abejonės, teikti jiems pirmenybę renkantis traktoriaus markę, - pridėjo Lehikoinen.

Pradėdama naudoti Neste MY, Valtra stiprina savo, kaip atsakingo ir novatoriško gamintojo vaidmenį. Dėka Neste MY, kiekvienas naujas Valtra traktorius bus pristatytas vartotojams su baku, užpildytu 100 procentų atsinaujinančių ateities degalų, kurie yra patobulinti pagal apykaitinės ekonomikos principus, o dalis žaliavų yra iš tokių pačių ūkininkų, kaip ir jie.

Devyni iš dešimties Valtros gamykloje pagamintų naujų traktorių yra eksportuojami į daugiau nei 75 šalis visame pasaulyje.

“Tai rodo mūsų įsipareigojimą apykaitinei ekonomikai ir inovacijoms. Mes esame įsitikinę, kad ši žinia yra labai patraukli mūsų tikslinėms auditorijoms, nesvarbu, ar jos yra Suomijoje, Japonijoje ar Čilėje,“ - pabaigia Lehikoinen.

“Mes labai džiaugiamės, kad galime padėti Valtrai sumažinti savo traktorių anglies pėdsaką daugiau nei 75 šalyse. Neste MY gali būti patikimai naudojamas visame pasaulyje ir visus metus, nes jis gali atlaikyti temperatūras iki -34°. Jo saugojimo savybės bake yra taip pat puikios,“ - sako Mika Hyötyläinen, Marketingo Viceprezidentas, Marketingas ir Paslaugos.

Rekomenduojami video