Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
VALTRA 70-metį pasitinka skirdama dar daugiau dėmesio klientų poreikiams

Suomijos traktorių gamintoja VALTRA šiemet mini veiklos 70-metį. Jubiliejų minėdama nuotoline spaudos konferencija iš Suomijoje esančios Suolahčio gamyklos VALTRA  pristatė kompanijos investicijas į sandėliavimo įrangą ir naujus  technologinius sprendimus bei 5 kartos A serijos traktorius. VALTRA jubiliejų švęs visus metus, o Hanoverio parodoje „Agritechnica 2021“ lapkritį planuoja renginį.

Spaudos konferenciją pradėjęs VALTRA generalinis direktorius Jaris Rautjarvis (Jari Rautjärvi), minėjo, kad per visus gamyklos veiklos metus svarbiausias dalykas buvo klientų poreikiai bei klientams darbą lengvinančios technologijos ir paslaugos. „Prieš 70 metų prasidėjusi pažanga tęsiasi ir spartėja. Ypač didelis technologinis šuolis padarytas per pastarąjį dešimtmetį. Nors 2020 metais netrūko iššūkių dėl COVID-19, tačiau metai kompanijai VALTRA buvo vieni iš sėkmingiausių. Po 4 kartos traktorių sėkmės, atkakliai tobulindami produktus ir investuodami į gamyklą, įgyvendinome nemažai skaitmeninių sprendimų ir pristatėme jau 5 kartos traktorius, kurie aprūpinti išmaniosiomis tiksliojo ūkininkavimo technologijomis“, – sakė gamyklos generalinis direktorius J. Rautjarvis.

Investicijos į Suolahčio gamyklą

Naujas logistikos centras, naujos dažymo linijos planai – tai tik dalis paskutiniųjų metų AGCO investicijų į Suolahčio gamyklos kompleksą. Šiemet sausį pradėjo veikti visiškai naujas beveik 10 tūkst. kv. m ploto ir 13 m aukščio logistikos centras. Jis leido padidinti komplektuojamų dalių sandėliavimo apimtis kas ateityje padės efektyviai gaminti naujų modelių serijas.

Šią vasarą pradedamas statyti naujas automatizuotas dažymo cechas (jis pažymėtas raudonai).

Antroji planuojama investicija šioje gamykloje – nauja traktorių dažymo linija, kuri turėtų pradėti veikti 2022 metais. Dažymo cechas įsikurs 1 500 kv. m ploto pastate ir pasak gamyklos atstovų, tai didžiausia investicija į VALTRA gamyklą Suolahtyje per pastaruosius dešimtmečius. Tai leis padidinti gamyklos pajėgumus ir lankstumą prisitaikant prie klientų poreikių.

Išmaniosios technologijos traktoriuose

VALTRA pardavimų ir rinkodaros direktorius Mikas Lehikoinenas (Mikko Lehikoinen) kalbėdamas apie VALTRA traktorių populiarumą ir vieną iš sėkmės veiksnių, minėjo ypatingą populiarumą tarp klientų pelniusį išmanujį SmartTouch porankį, daug prisidėjusį prie 4 kartos traktorių sėkmės. M. Lehikoinenas teigė kad, šį daugybę apdovanojimų pelniusį SmartTouch porankį iš pradžių rinkosi tik 3 proc. užsisakančių VALTRA traktorius, o dabar funkcionalų ir paprastą naudoti porankį renkasi pusė klientų, ir tokių besirenkančių nuolat daugėja.

Antras veiksnys, lemiantis VALTRA traktorių populiarumą - neribotos galimybės traktorių sukomplektuoti atsižvelgiant į individualius kliento poreikius.

Daug dėmesio VALTRA skiria ir nuotolinėms skaitmeninėms paslaugoms, tame tarpe ir stebėsenos bei konsultavimo nuotoliniu būdu. „Dar vienas svarbus geriausią traktoriaus patirtį ir į klientą orientuotą požiūrį atspindintis dalykas yra mūsų kuriamos skaitmeninės paslaugos, tokios kaip Valtra Connect, kurių plėtros tempas taip pat didelis. Žaliasis kursas, nauji aplinkosaugos standartai, klimato ir ūkininkavimo sąlygų pokyčiai kelia naujų iššūkių, todėl mūsų klientams reikalingos išmanios mašinos ir sklandus duomenų perdavimas tarp mašinų bei ūkio valdymo programinės įrangos. Tokie sprendimai kaip SmartTouch, Valtra Guide automatinio orientavimosi ir išmaniojo ūkininkavimo paslaugos su Valtra Connect padeda ūkininkams pasiekti šiuos tikslus“, – teigė VALTRA pardavimų ir rinkodaros direktorius M. Lehikoinenas.

Išmaniojo ūkininkavimo paslaugos su Valtra Connect. VALTRA daug dėmesio skiria nuotolinėms skaitmeninėms paslaugoms.

Beje, akcentuodamas ir tai, kad labai svarbus profesionalaus pardavėjų tinklo vaidmuo taikant šiuos skaitmeninius sprendimus. Tai padeda nuotoliniu būdu pastebėti galimus gedimus, užtikrinti ir numatyti įvairių paslaugų poreikį.

5 kartos A serijos VALTRA

2017 ir 2019 m. A serijos VALTRA traktoriai gavo „Metų mašinos“ apdovanojimus. O šioje nuotolinėje konferencijoje buvo pristatyti jau naujieji 5 kartos A serijos traktoriai. A serijoje bus 7 modeliai, kuriuose bus montuojami nuo 75 iki 135 AG varikliai ir šios serijos traktorius bus galima įsigyti kaip vadinamuosius GL modelius su lengvai naudojama mechanine pavarų dėže. Populiariausi VALTRA A serijos 105 ir 115 AG modeliai taip pat yra su keturių pakopų dinamine Powershift transmisija. HiTech 4 modeliuose transmisija yra valdoma elektroniškai.

Penktos kartos A serijos traktorius valdyti yra patogiau ir efektyviau. GL modeliuose atnaujintas priekinio krautuvo porankis, keturių cilindrų modeliai turi 5 AG daugiau nei buvo anksčiau, o techninės priežiūros intervalas padidėjo iki 600 valandų.

Daugiau nei pusei A serijos traktorių gamykloje buvo komplektuojami su frontaliniu krautuvu.

Naujausiuose 5 kartos A serijos traktoriuose diegiami naujausi technologiniai sprendimai. Daugiau nei pusei A serijos traktorių gamykloje buvo komplektuojami su frontaliniu krautuvu ir todėl nemažai atnaujinimų sukurti taip, kad darbas juo būtų lengvesnis. Penktosios kartos A serijos traktorių varikliai atitinka V etapo išmetamųjų teršalų standartus.

Padidinus priežiūros intervalą nuo 500 iki 600 valandų, sutaupomos išlaidos ir pailgėja produktyvaus darbo laikas. Pagal dabartinius reglamentus traktoriai turi būti suderinami su priekabų dviejų grandinių stabdžių sistema.

A serijos traktorių galima įsigyti su suslėgto oro stabdžiais arba hidrauline priekabos stabdžių sistema – klientai gali pasirinkti pageidaujamą variantą.

70 riboto leidimo traktorių

VALTRA veiklos 70-mečio jubiliejui paminėti planuoja klientams pagaminti 70 riboto leidimo T serijos traktorių, kuriuos įsigyti galės bet kurios šalies klientai. Specialiai sukomplektuoti jubiliejiniai modeliai bus sodriai raudonos spalvos, primenančios pirmąjį 1951 m. Juveskiulėje pagamintą 15 AG Valmet traktorių. Raudona spalva bus panaudota ir traktoriaus detalėse, įskaitant odinio salono detales ir vidaus apšvietimą. Jubiliejinis modelis bus su juodais ratlankiais ir jį puoš nerūdijančio plieno 70-mečio ženklelis.

https://www.youtube.com/watch?v=CgAr83DQJek
Rekomenduojami video