Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vaizdo registratorių rūšys – kuo jos ypatingos?

Gatvėse nuolat daugėja ne tik automobilių, bet ir eismo įvykių, skaičius. Kad ir kaip gerai ir atsargiai vairuojate, bet kuriuo momentu jus kliudyti gali kitas neatsakingas vairuotojas. Pasitaiko atvejų, kad avarijos kaltininkas išsisuka iš situacijos, kadangi pagal aplinkybes sunku įrodyti jo kaltę. Būtent tokiu atveju nekaltą vairuotoją gali išgelbėti video registratorius. Vieni, kaip video registratorius, naudoja prie panelės pritvirtintą išmanųjį telefoną. Bet, jeigu norite, kad jūsų kelionė ar netgi aikštelė, kurioje stovi automobilis, būtų stebima nuolat – reikia rinktis normalų registratorių. Ta proga, kviečiame susipažinti su pora vaizdo registratorių rūšių.

Standartiniai

Daugiausiai vaizdo registratorių priklauso būtent šiai kategorijai. Standartiniai registratoriai yra patys pigiausi ir paprasčiausi, o kadangi Lietuvoje šis prietaisas dar tikrai nėra naudojamas kiekvieno, nauji vartotojai dažniausiai renkasi kuo pigesnį ir paprastesnį pasirinkimą. Kai kurie registratoriai prijungiami prie 12V lizdo, kiti turi įkraunamas arba keičiamas baterijas.

Galų gale, šio tipo vaizdo registratoriai yra tiesiog kamera su vidine atmintimi. Įrenkite ją ant stiklo arba ant panelės, pasirinkite norimas funkcijas ir keliaukite!

Vaizdo registratoriai su papildomomis funkcijomis

Kai kurie registratoriai siūlo tokias puikias funkcijas, kad juos sunku pavadinti „standartiniais“. Štai keletas tokių funkcijų, kurios garantuos gerokai aukštesnio lygio saugumą:

  • Garso įrašymas – ne visi registratoriai įrašinėja garsą, tačiau garso įraše galima išgirsti garsinius signalus, pokalbius ir t.t.
  • GPS – registratorius su GPS pastoviai seka jūsų buvimo vietą, todėl avarijos atveju visada bus aišku, kur avarija įvyko ir iš kur automobilis atvažiavo.
  • Greičio jutikliai – ši ypatybė nuolat fiksuoja greitį, todėl avarijos atveju galėsite lengvai įrodyti, kad jūs greičio neviršijote.
  • Energijos tiekimas – registratoriuje gali būti papildoma baterija, kad avarijos atveju filmavimas nebūtų nutraukiamas. Tai taip pat naudinga paliekant įjungtą registratorių aikštelėje prie parduotuvės.
  • Papildomos kameros – gali būti filmuojama ne tik priekinė, bet ir šoninės, galinė dalys. Taip pat dažnai montuojama kamera ir salone.

Nors papildomos funkcijos ir nėra būtinos, tačiau patys galite įsivaizduoti, kokios jos yra naudingos avarijos atveju. Galbūt į avariją nepakliūsite niekada, tačiau pakliuvę tikrai norėtumėte būti garantuoti, kad teisybę būtų galima įrodyti kuo lengviau.

Rekomenduojami video