Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ūkininkų atstovas po susitikimo su I. Šimonyte: aptarsime protesto rezultatus ir spręsime, ką daryti toliau

Susitikimo su protestuojančių ūkininkų atstovais metu ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pažadėjo panaikinti reikalavimą ūkininkams atkurti daugiametes pievas, teigia Žemės ūkio tarybos pirmininkas (ŽŪT) Ignas Hofmanas. Taip pat, anot jo, tolimesnės ketvirtadienio derybos su institucijomis nulems, ar ūkininkų protesto akcija tęsis.

„Situacija be abejo keičiasi, išgirdome naujų pažadų ir įsipareigojimų. Akcizų projektai parengti, turės Seimas apsispręsti. Bet kas yra nauja, kad daugiamečių pievų problemą premjerė pažadėjo išspręsti ir atšaukti išsiųstus pranešimus, kuriuos gavo ūkininkai, atkurti daugiametes pievas“, – ketvirtadienį žurnalistams teigė I. Hofmanas.

„Mes šiandien, kadangi bėgame nuo vienos valdžios institucijos į kitą, tai apsitarsime rezultatus ir spręsime kolektyviai žemės ūkio tarybos formate. Stengsimės paskelbti šiandien arba rytoj iš ryto“, – paklaustas, ar pasiekimai pakankami, jog protestas būtų nutrauktas, teigė jis.  

Jis paminėjo, kad anot premjerės, daugiamečių pievų klausimas bus sprendžiamas tiek Europos, tiek nacionaliniu lygiu.

„Vienas būdas – spręsti Europos Komisijos lygiu, iš jos gaunant teigiamą atsakymą. Kitas – nacionalinė teisė“, – paminėjo jis.


Rekomenduojami video