Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Tesla“ ir vėl viršijo visų lūkesčius – skelbiama apie milijardines pajamas

„Tesla“ paviešino savo 4-ojo ketvirčio finansinius rezultatus ir jie vėl geresni, nei tikėjosi daugelis finansų analitikų.

Volstryto finansų analitikai tikėjosi, kad 4-ojo ketvirčio „Tesla“ pajamos sudarys maždaug 7,047 mlrd. JAV dolerių ir vienos akcijos pelnas sieks 1,62 dolerio.

Po to, kai III-ojo ketvirčio analitikų skaičiavimus „Tesla“ kompanija gerokai viršijo, šįkart jau ir Volstryto rykliai lūkesčių kartelę pakėlė ganėtinai aukštai. Bet „Tesla“ juos ir vėl viršijo.

Pranešama, kad IV-ojo ketvirčio „Tesla“ pajamos sudarė 7,384 mlrd. JAV dolerių ir vienos akcijos pelnas siekė net 2,14 JAV dolerio.

Taip pat automobilių gamintojas ir toliau gerina savo finansinę būklę ir per šį ketvirtį padidino grynųjų pinigų kiekį beveik 1 mlrd. JAV dolerių – iki 6,3 mlrd.

Kaip ir buvo galima tikėtis, po tokių naujienų akcijų rinkos iškart sureagavo ir „Tesla“ akcijos pakilo dar 6 proc. Dabar jos gerokai viršija 600 dolerių ribą.

Pagrindiniai finansiniai kompanijos rezultatai

©Tesla

Ataskaitoje taip pat teigiama, kad per IV-ąjį ketvirtį vėl buvo pasiektas pristatytų elektromobilių rekordas ir iš viso klientus pasiekė 112 095 „Tesla“ elektromobiliai.

O naujojo „Model Y“ elektromobilio gamyba prasidėjo jau šį sausio mėnesį – anksčiau nei buvo planuota. Pirmieji „Model Y“ elektromobiliai pirkėjus turėtų pasiekti jau kovo mėn.

Rekomenduojami video