Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Techninės apžiūros karantino metu nestabdomos

Vyriausybei imantis griežtesnių priemonių siekiant stabdyti koronaviruso pandemijos plitimą, techninės apžiūros centrų veikla nebus stabdoma. Pavasarį galiojusio karantino metu sukaupta patirtis ir kitaip organizuotas darbas leido techninę apžiūra (TA) atliekančioms įmonėms išvengti didesnių problemų.

Svarbiausi pakitimai – iki 2400 padidintas kasdienių išankstinių registracijų techninei apžiūrai kiekis ir šiek tiek pailgintas vienos transporto priemonės patikrai skiriamas laikas. Padaryta viskas, kad momentiniai klientų srautai būtų kiek įmanoma mažesni, o atvykus į TA stotį nereiktų lūkuriuoti „gyvose“ eilėse. Išankstinės registracijos sistema veikia 57 iš 69 TA stočių visoje Lietuvoje.

Jau nuo pirmosios koronaviruso bangos transporto priemonių patikra atliekama nedalyvaujant savininkams: atvykusių automobilininkų prašoma nesiveržti į TA stotį, bet keletui minučių palikti automobilį vėdintis, o automobilio raktelius ir reikiamus dokumentus perduoti kontrolieriui tik tuomet, kai to bus paprašyta. Patikros rezultatų prašoma palaukti prie išvažiavimo iš apžiūros pastato vartų ar tam skirtose zonose. Kai kurių TA stočių teritorijose įrengti specialūs laukimo paviljonai, teikiantys užuovėją ir apsaugą nuo lietaus bei sniego.

Apribojus galimybes keliauti už gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos, visiems transporto priemonių savininkams ir valdytojams, kuriems artėja techninė apžiūra, rekomenduojama atkreipti dėmesį į arčiausiai jų namų esančios TA stoties darbo valandas ir patikrai užsiregistruoti iš anksto telefonu arba internetu.

Likus parai iki numatytos apžiūros, nurodytu kontaktu išsiunčiamas priminimas apie pasirinktą apžiūros vietą ir laiką.

VL

Rekomenduojami video