Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tarnyba informuoja apie galimą žemės mokesčio perskaičiavimą

Artėjant lapkričio 15–ajai – žemės mokesčio mokėjimo datai, Valstybinė miškų tarnyba informuoja apie galimą žemės mokesčio perskaičiavimą, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro duomenis.

Apskaičiuojant žemės mokestį už 2022 m., apmokestinamas plotas nustatytas atsižvelgiant į Valstybinio miškų kadastro pateiktus duomenis apie jame įregistruotus miškų plotus. Valstybinei mokesčių inspekcijai tokie duomenys yra pateikti ir už 2021 m., todėl miško savininkams žemės mokestis už 2021 m. bus perskaičiuotas iki 2022 m. gruodžio mėnesio pradžios, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija. Plačiau apie tai rasite čia

Atkreipiame dėmesį, kad miško žemei žemės mokestis netaikomas, todėl Valstybinė mokesčių inspekcija žemės mokesčio dydį koreguoja, vadovaudamasi Miškų valstybės kadastro duomenimis apie miško žemės plotus.

Daliai miško savininkų, dėl Miškų valstybės kadastro duomenų apie miško žemės plotus, naudojamų žemės mokesčio dydžiui apskaičiuoti, apmokestinamas plotas pasikeitė lyginant su ankstesniais metais. Todėl klientus, kuriems kils klausimų dėl Miškų kadastre įregistruoto miško žemės ploto, prašome pasikonsultuoti su Valstybine miškų tarnyba telefonu 8 601 69401 arba el. paštu audrius.juodis@amvmt.lt.

Miško žemės plotus, įregistruotus Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastre galite peržiūrėti Valstybinės miškų tarnybos internetinėje svetainėje. Prisijungęs „Miškų kadastro pažymos“ savo paskyroje, savininkas gali matyti jam nuosavybės teise priklausančius ar įgaliojimo teise prisikirtus Miškų valstybės kadastre įregistruotus duomenis.

Rekomenduojami video