Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sudegė Krakių ŽŪB grūdų sandėliai

Ketvirtadienį vakare didžiulis gaisras kilo Krakių seniūnijos Pakarklių kaime esančiame grūdų sandėlyje. Grūdų sandėlis ir bokštai priklauso neseniai nuo afrikinio kiaulių maro milžiniškų nuostolių patyrusiai ir šiuo metu didžiulius ekonominius sunkumus išgyvenančiai Krakių žemės ūkio bendrovei (ŽŪB). 

Pranešimas apie nelaimę buvo gautas kelios minutės po 18 valandos. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Pakarklių kaime dega sandėlis su grūdų bokštais. Į įvykio vietą buvo išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai bei greitosios medicinos pagalbos medikai.

Pirmoji į įvykio vietą atskubėjo vos už kelių kilometrų įsikūrusi Krakių ugniagesių komanda. Atskubėjus pirmiesiems ugniagesiams, pastato stogas degė atvira ugnimi. Netrukus į pagalbą atskubėjo ugniagesiai iš Dotnuvos, Rugėnų, Kėdainių, Josvainių. Iš viso liepsnas malšino penkios ugniagesių autocisternos, dirbo penkiolika ugniagesių.

Gaisrą gesinti buvo ypač sunku, mat degė 20 iš 29 pastato viduje įrengtų grūdų bokštų su įvairiais grūdais. Iš viso degė net 900 tonų grūdų. Tuomet buvo nuspręsta į pagalbą pasitelkti ugniagesių autokeltuvą. Šis atskubėjo net iš Jonavos. Gaisrą malšinti padėjo ir bendrovės technika.

Didžiulis gaisras buvo malšinamas iki penktadienio ryto. Nuostoliai ir gaisro priežastys nustatinėjamos.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video