Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rietave ūkininkai nesnaudžia

Rugsėjo 10 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorė Rietavo savivaldybėje Birutė Dromantienė drauge su Rietavo ūkininkų sąjungos pirmininke Virginija Vasiliauskiene, Rietavo savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėju Alfonsu Stabingiu ir specialiste Laimute Jurčiene bei spaudos atstove Rita Stančiukiene lankėsi 4 ūkiuose, kurie dalyvauja konkurse „Metų ūkis 2019“.

Medingėnuose įsikūręs nedidelis, vos 57 ha žemės ir 27 galvijus turinčių Danės ir Arvydo Majauskų pienininkystės ūkis gyvuoja daugiau nei 20 metų. Pieną ūkininkai parduoda ŽŪK „Rešketėnai”.

Giliogirio kaime nuo 2010 m. 50 ha žemės plote ūkininkauja Rima ir Algis Vasiliauskai. Ūkis specializuojasi mėsinėje gyvulininkystėje – augina limuzinų, Lietuvos juodmargių ir žalųjų veislės mėsinius galvijus.

Vatušių kaime, Vaida ir Raimondas, valdantys 79 ha žemės plotą turi mišrų ūkį – 14 mėsinių ir 14 melžiamų karvių.

Tverų seniūnijoje ūkininkai Edita ir Linas Mačiulskiai, drauge su sūnumis Tomu ir Mantu skaičiuoja jau 18-us ūkininkavimo metus. Šeima valdo 160 ha žemės ir kiekvieną dieną melžia 40 karvių, kurių pieną parduoda ŽŪKB „Pieno gėlė”.

„Visada gera ir naudinga aplankyti ūkininkus, kurie savo darbštumu ir sumanumu puošia mūsų kaimą. Rugsėjo 28 d. Rietavo miesto Mykolinių šventėje šauniausi ūkiai bus pagerbti ir apdovanoti“, – sako Birutė Dromantienė.

Rekomenduojami video