Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Patarimai renkantis pirmąjį automobilį

Nuosavas automobilis yra vienas didesnių pirkinių kiekvieno asmens ar šeimos gyvenime. Jeigu sau dairotės pačio pirmojo automobilio, paieškos gali užtrukti, o šią transporto priemonę, kaip pačią pirmąją, prisiminsite visą gyvenimą. Dažniausiai pirmasis automobilis nebūna ypač prabangus ar didelis, tačiau jo pasirinkimui skiriamas nemažas dėmesys bei asmeninis laikas.

Pastebima, jog pirmajai nuosavai transporto priemonei yra perkami tiek nauji, tiek naudoti automobiliai, o koks bus pasirenkamas automobilio modelis, markė ar pagaminimo metai, priklauso nuo turimo asmeninio arba šeimos biudžeto.

Jeigu turite santaupų, tačiau nepakankamą kiekį, kad įsigytumėte jūsų norimą transporto priemonę, sprendimu gali tapti banko finansavimas, apie kurį detalesnė informacija pateikiama tinklalapyje. Verta pastebėti, kad daugelis naujų vairuotojų, pirmą kartą perkančių automobilį, nežino, į ką atkreipti dėmesį ir kas yra svarbiausia, renkantis pirmąją transporto priemonę, todėl pateiksime specialistų patarimus, kurie padės greičiau išsirinkti kokybišką automobilį.

Renkantis pirmąjį automobilį daugeliui vairuotojų kyla klausimai, koks automobilio modelis yra patikimiausias, kokių pagaminimo metų transporto priemonę rinktis, pirkti naują ar naudotą automobilį ir pan. Žmonės, neseniai gavę vairuotojo pažymėjimus, dažniausiai kreipiasi pagalbos į turinčius patirties automobilių pirkimo procese draugus, kolegas, šeimos narius, tačiau specialistai pirmiausia rekomenduoja įvardinti asmeninius poreikius, sau atsakant į tokius klausimus, kur bus daugiausiai keliaujama automobiliu, mieste ar užmiestyje, kokią pinigų sumą kiekvieną mėnesį galėsite skirti transporto priemonės eksploatacinėms išlaidoms, vešite krovinius ar tik keleivius ir už kokią pinigų sumą šiuo metu sau galite leisti įsigyti automobilį? Atsakant į šiuos svarbius klausimus, sumažėja pasirinkimų skaičius ir tai suteikia galimybę greičiau įsigyti nuosavą transporto priemonę, konsultuojantis su profesionaliais specialistais.

Jeigu automobilis reikalingas kasdienėms kelionėms mieste, važiuoti į/iš darbo, vežti vaikus į darželį, mokyklą, pramogavimo vietas, dažniausiai rekomenduojamas benzininis automobilis. Kadangi naujiems vairuotojams reikia kuo daugiau praktikos ir savo vairavimo įgūdžiais nebūna pasitikima 100-u procentų, nedidele transporto priemone yra lengviau manevruoti, o taip pat ją paprasčiau parkuoti tam skirtose vietose. Ar norite mechaninės, ar automatinės pavarų dėžės, tai priklauso tik nuo jūsų, tačiau pastebima tendencija, jog vis daugiau žmonių, ką tik gavusių teises, renkasi automatinę pavarų dėžę turintį automobilį. Ar pirkti naują, ar naudotą automobilį, taip pat priklauso nuo galimo skirti biudžeto. Tiesa, vertėtų nepamiršti, jog automobiliai, ką tik išriedėję iš salono, iškart nuvertėja. Be to, pirmasis automobilis, dažnu atveju po kelionių yra šiek tiek apgadinamas, kadangi teises gavusių asmenų vairavimo įgūdžiai nėra patys geriausi ir pajausti transporto priemonės gabaritus kartais gali tapti nedideliu iššūkiu.

Jeigu nusprendžiama įsigyti naudotą automobilį, specialistai vieningai sutaria prieš sudarant sandorį transporto priemonei atlikti techninę apžiūrą. Gali būti, jog pardavėjas esamą automobilio situaciją pagražina ir šiam reikia kur kas daugiau taisymo darbų negu yra kalbama. Šis sprendimas tampa galimybe užbėgti nemalonumams už akių, kadangi transporto priemonės taisymo darbai gali kainuoti kone tą pačią sumą kaip ir naudotas automobilis. Arba, priešingai, techninė apžiūra įrodo, kad jūsų pasirinktas naudotas automobilis – tvarkingas ir galintis tapti pirmuoju kandidatu į jūsų nuosavą automobilį. Taigi, svarbiausia renkantis pirmąjį automobilį – pasirinkti saugią, techniškai tvarkingą ir kitus jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę, kuri neviršytų numatyto biudžeto, o naują ar naudotą – tai telieka asmeniniu pasirinkimu.

Rekomenduojami video