Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Paskelbtas saugiausias automobilis

Remiantis nuolat atliekamais automobilių „Euro NCAP“ saugumo bandymais, buvo paskelbtas saugiausias modelis – „Volvo XC60“ iš visų kada nors bandytų automobilių surinko daugiausia balų. „Volvo XC60” suaugusių keleivių apsauga įvertinta 98 proc., o didelių visureigių klasėje šis modelis pelnė 95 proc. balų pagalbinių saugumo sistemų kategorijoje – net 20 proc. daugiau nei kitas geriausiais rezultatais pasižymintis visureigis.

Pelnęs šį „Euro NCAP“ apdovanojimą, „Volvo XC60“ pakartojo 2015 m. „Volvo XC90“ pasiekimą – šis modelis taip pat buvo įvertintas ir kaip geriausias didelis visureigis, ir kaip geriausią rezultatą pasiekęs automobilis. Dar vienas saugumo bandymų nugalėtojas – mažų šeimyninių automobilių klasėje geriausiu pripažintas „Volvo V40“.

„Mes turime viziją, kad jau 2020-aisiais niekas nežus ir nebus sunkiai sužeistas, važiuodamas nauju „Volvo“ automobiliu“, – sakė bendrovės atstovė M.Ekholm.

„Volvo Cars“ yra pirmasis automobilių gamintojas, kurio trys automobiliai („Volvo XC60“, S90 ir V90) pelnė aukščiausius įvertinimus „Euro NCAP“ autonominio avarinio stabdymo AEB (ang. Autonomous Emergency Braking) bandymuose – mieste, užmiestyje ir vengiant susidūrimo su pėsčiaisiais.

„Volvo XC60“ taip pat tapo vienu iš trijų 2018 m. Šiaurės Amerikos „Utility of the Year“ apdovanojimų, kurių nugalėtojas bus paskelbtas sausio 15 d., finalininku. Lietuvos metų automobilio konkurse „Volvo XC60“ nedalyvavo. Kasmet „Euro NCAP“ organizacija skelbia „Geriausio klasėje“ nominacijos nugalėtoją – juo tampa automobilis, kurio bandymų rezultatai buvo geresni nei kitų tais pačiais metais debiutavusių transporto priemonių. Siekiant nustatyti nugalėtoją naudojama balų sistema, kuria kiekvienoje klasėje vertinamos keturios kategorijos: suaugusių, vaikų, pėsčiųjų apsauga ir pagalbinė saugumo įranga.

VL

 

 

Rekomenduojami video