Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasibaigus automobilių techninės apžiūros galiojimui, ją bus galima atlikti po karantino

Pasibaigus automobilių techninės apžiūros galiojimo terminui, ją bus galima atlikti per 30 kalendorinių dienų po karantino pabaigos, penktadienį pranešė Susisiekimo ministerija.

„Suprasdami susidariusią situaciją ir siekdami užtikrinti tiek vairuotojų, tiek techninių apžiūrų kontrolierių saugumą, suteikiame galimybę atidėti privalomų techninių apžiūrų terminą dar mėnesiui po karantino pabaigos“, – sakė susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Techninę apžiūrą teikiančios įmonės dirba nenutrūkstamai ir karantino laikotarpiu, tad apžiūrą galima atlikti ir šiuo metu, tačiau siekiant apsaugoti techninės apžiūros kontrolierių sveikatą, bus ribojamas jų patekimas į automobilio vidų ir kontaktas su vairuotoju.

Karantino laikotarpiu nebus vertinama automobilio vidaus įranga ir privalomosios saugos priemonės – gesintuvai, trikampiai avarinio sustojimo ženklai, pirmosios pagalbos rinkiniai. Į automobilio vidų apžiūrą atliekantys specialistai pateks tik tikrindami automobilio stabdžius ir vairo mechanizmą.

Rekomenduojami video