Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Paraiškų grynaveisliams gyvūnams įsigyti vertinimas: prašoma sekti informaciją

Pasibaigė paraiškų priėmimas grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti. VMVT sulaukė beveik šimto paraiškų, kurių bendra prašoma pagalbos suma - daugiau nei 1,66 milijono eurų. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo etapu planuojama išdalinti tik 370 tūkstančių eurų.  Taigi, poreikis viršija galimybes daugiau nei 4 kartus.

Šiuo metu VMVT vyksta paraiškų ir pareiškėjų vertinimas, todėl pateikusieji paraiškas turi nuolat tikrinti savo elektroninius paštus, kuriuos nurodė paraiškose - esant poreikiui gali būti paprašoma pateikti papildomą informaciją.

Įvertinus paraiškas, ne vėliau kaip šių metų lapkričio 15 d. paraiškų suvestinė bus pateikta Žemės ūkio ministerijai, kur bus priimamas galutinis sprendimas dėl paramos skyrimo ar neskyrimo. Apie priimtą sprendimą visi pareiškėjai bus informuoti raštu.

Ketinantys įsigyti gyvūnus nelaukiant sprendimo, turėtų suprasti, kad atsižvelgiant į tai, jog lėšų yra mažiau nei prašoma paraiškose, bus tenkinamos ne visos paraiškos. Be to, tos paraiškos, kurios bus patenkintos, gali būti tenkinamos tik dalinai.

Rekomenduojami video