Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuotolinė diskusija ūkininkams: tikslusis ūkininkavimas – ūkio duomenys ir jų realus pritaikymas

Pastaruoju metu ūkininkai nuolatos girdi, kad tikslusis ūkininkavimas – žemės ūkio ateitis. Informacijos šia tema yra be galo daug, bet dažnai ji išskaidyta, o ne koncentruota, tad dėl šios priežasties kartais itin sunku suprasti – kas visa to pagrindas. Ar ūkio duomenys ir jų taikymas, moderni technika, o gal gebėjimas efektyviai visai tai sujungti į nenutrūkstamą procesą?

Klausimų ūkininkams kyla tikrai nemažai, todėl Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centras kartu su žemės ūkio technika prekiaujančiomis įmonėmis – UBA „Biržų žemtiekimas“, AB „EWA“, UAB „Väderstad“, UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja diskusiją – „Tikslusis ūkininkavimas – ūkio duomenys ir jų realus pritaikymas“.

Organizatoriai kviečia ūkininkus dalyvauti unikalioje atviroje diskusijoje, kurios metu bus aptariami svarbiausi elementai, padėsiantys į savo ūkį ir jo ateitį pasižiūrėti kitu kampu ir pasiekti netikėtai gerus rezultatus.

 „Jei norite neatsilikti nuo šiuolaikinio ūkininkavimo technologijų, jei vis dar kyla klausimas, kad tas tikslusis ūkininkavimas ir nuo ko pradėti? Mes padėsime Jums atlikti išankstinius namų darbus ir diskusijoje pasidalinsime savo patirtimi, žiniomis. Taip pat labai tikimės, kad diskusija bus nevienpusė, o ūkininkai taip pat aktyviai į ją įsilies – savo klausimais arba praktinėmis įžvalgomis. Tad jei norite daugiau sužinoti apie dirvožemio tyrimų naudą, efektyvų tręšimą, ūkio duomenų panaudojimą ūkio rezultatams gerinti, padiskutuoti apie modernią ir išmanią žemės ūkio techniką –nedvejokite ir registruokitės į renginį,“ – sakė Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vadovas Lukas Šapranauskas.

Nuotolinė diskusija vyks vasario 25 d. 13 val., būtina išankstinė registracija. Programą ir registracijos formą rasite čia. (https://seminarai.tucagro.lt/ukio-duomenys-ir-pritaikymas?fbclid=IwAR2X7mCKxiihxEE5KqqecwiYD_w1OFxMt0JD41u5U8TVu-suBhb5mMzUJDs)

Nepraleiskite progos padiskutuoti su profesionalais, nes viskas prasideda nuo žinių, kurios padeda auginti Jūsų ūkio ateitį.

https://www.youtube.com/watch?v=RMcS7JxzOHg

Rekomenduojami video