Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„NewAg Limited“ krautuvas jau greitai bus pristatytas Lietuvoje!

„Manitou Group“, visame pasaulyje orientuota į krovos sprendimus, išleidžia ribotą dviejų „NewAg“ modelių seriją – MLT 737 ir MLT 741. Ši unikali versija, kurią galima įsigyti Europoje, turi naujovių ir vieną plačiausių įrangos asortimentų rinkoje.

Ūkininkams, norintiems pritaikyti mašiną, kuri siūlo dar daugiau komforto, „Manitou Group“ sukūrė du žemės ūkio modelius MLT 737-130 PS+ ir MLT 741-140 V+, priklausančius „NewAg“ asortimentui. Turėdami du galimus pavarų dėžės pasirinkimo variantus („Powershift“ ir „M-Vario Plus“), vartotojai galės įsigyti modelį, kuris geriausiai atitinka jų poreikius. Šie išskirtiniai teleskopiniai krautuvai pasižymi unikaliu dizainu. Pilka spalva „Vulkanas“ simbolizuoja našumą ir efektyvumą, o kontrastas su raudona ir juoda spalvomis pabrėžia jo dinamiką bei nuolatinį judėjimą. Pirmą kartą nuo pasirodymo rinkoje ši serija turi 3D logotipą su „NewAg“ parašu ant durų, prailgindama kiekvieno vartotojo asmeninį pasveikinimą. MLT produktų vadovė Camille Rouvrais sako: „Šiuo ribotu leidimu norėtume savo klientams, ieškantiems išskirtinės mašinos, suteikti dar labiau pritaikytą sprendimą. Šie du modeliai yra vieni geriausių rinkoje. Dizainas taip pat unikalus, su daugybe pokyčių. Esame įsitikinę, kad mūsų klientai įvertins šią ribotą seriją!“

Šiam ribotam leidimui skirtą didelę įrangą galima suskirstyti į tris kategorijas. Pirmoji yra įranga, sukurta vartotojo patogumui. Teleskopiniai krautuvai MLT 737-130 PS+ ir MLT 741-140 V+ turi odinę paaukštintos nugarinės dalies, žemus dažnius slopinančią pneumatinę sėdynę, kuri užtikrina puikų sėdėjimo komfortą ir žymiai sumažina vibraciją, kad apsaugotų operatoriaus nugarą. Vairas ir porankis taip pat su odos apdaila, suteikiančia salono interjerui aukščiausios kokybės išvaizdą. Dvi „SafeView“ kameros dešinėje ir gale suteikia didesnį saugumą bei patogumą operatoriui. Kitą salone esančią įrangą sudaro USB „Bluetooth“ automobilio radijas su mikrofonu (100 W) ir ekranas „Vision“, kad būtų geriau matoma prietaisų skydelyje rodoma informacija lietuvių kalba.

Teleskopiniuose krautuvuose MLT 737-130 PS+ ir MLT 741-140 V+ sumontuotos odinės paaukštintos nugarinės dalies, žemus dažnius slopinančios pneumatinės sėdynės, užtikrinančios puikų sėdėjimo komfortą.

Antroji įrangos kategorija susijusi su našumu – ribotos serijos MLT 741-140 V+. Abiejuose modeliuose yra „Active CRC“ strėlės amortizavimo sistema, siekiant sumažinti smū­gius važiuojant nelygiais paviršiais ir apsaugoti strėlę nuo laužymo. MLT741-140 V+ papildomai bus sumontuota „Intelligent Hydraulics“ sistema (kaušo purtymas, grįžimas į krovimo padėtį, kartu strėlės ir teleskopo judesiai, kėlimo metu išlaikant tą patį atstumą nuo priekinių ratų per visą kėlimo aukštį), sukurta didesniam našumui.

„Regenerative Hydraulics“ funkcija, kuri gali būti sumontuota MLT 741-140 V+,
siūlo gravitacijos valdomą strėlės nuleidimą. Tai padidina strėlės leidimosi greitį ir sumažina degalų sunaudojimą iki 5 proc.

Paskutinė šio riboto leidimo įrangos kategorija yra našumas. Hidraulinis priedų užraktas (standartinis) taupo operatoriaus laiką keičiant priedą. „Regenerative Hydraulics“ funkcija, kurią galima įsigyti su MLT 741-140 V+, siūlo gravitacijos valdomą strėlės nuleidimą. Tai padidina strėlės leidimosi greitį ir sumažina degalų sunaudojimą iki 5 proc. Ši funkcija taip pat sumažina triukšmą, ypač susijusį su hidraulikos naudojimu darbo metu. LED darbiniai žibintai sumontuoti ant kabinos, o strėlės ir tolimųjų šviesų žibintai taip pat yra LED.

Tuščiosios eigos darbo režimas („ECO Stop“), tenkantis 15–30 proc. viso naudojimo laiko, vartotojui kainuoja maždaug 10 Eur per valandą. Atliekant šį įvertinimą atsižvelgiama į tris pagrindines TCO (mašinos kaštų sąnaudos) sudedamąsias dalis: degalų sąnaudas, mašinos nusidėvėjimą ir techninę priežiūrą. Siekdama apriboti išlaidas, „Manitou Group“ šią ribotą seriją aprūpino „ECO Stop“ funkcija, kuri automatiškai išjungia variklį, taip taupant degalus ir suteikiant ilgesnius aptarnavimo intervalus. Po tam tikro laiko bus mažesnis krautuvo išdirbis ir didesnė likutinė vertė.

Žinoma, visą „Manitou Group“ paslaugų spektrą, įskaitant išplėstines garantijas, techninės priežiūros sutartis ir finansavimo sprendimus, galima įsigyti per oficialų „Manitou“ atstovą Lietuvoje UAB „INTRAC Lietuva“.

Turint 133 galimas mašinas, ši ribota serija atspindi „Manitou Group“ galimybes pasiūlyti naujoviškus ir darbui pritaikytus modelius. Nuo 2021 m. balandžio mėn. ši kolekcija bus pristatyta visoje Europoje. Lietuvoje klientai turės galimybę įsigyti MLT741-140V+ riboto leidimo krautuvą.

Daugiau apie krautuvus skaitykite čiahttps://www.intrac.lt/krautuvai 

Rekomenduojami video