Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Netinkamai veršelį vežusio piliečio laukia administracinė nuobauda

Iš nevyriausybinės gyvūnų globos organizacijos gavus pranešimą apie pastebėtą netinkamai vežamą veršelį, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai nedelsiant pradėjo tyrimą.

Įvykis užfiksuotas Panevėžyje, todėl Panevėžio VMVT patikrino, ar veršelis neatvežtas į kurią nors iš rajono skerdyklų, taip pat patikrintos žemės ūkio bendrovės. Pagal gyvūno įsagus nustatyta, kad viena šių bendrovių gyvūną pardavė toliau auginti vienam ūkininkui.

Šiandien Panevėžio VMVT specialistai atliko patikrinimą ūkyje, kurio metu nustatyta, kad veršelis dėl netinkamų transportavimo sąlygų nenukentėjo, jo sveikatos būklė gera.

Gyvūną vežęs asmuo iškviestas į Panevėžio VMVT pasiaiškinti dėl veršelio transportavimo nesilaikant gyvūnų gerovės reikalavimų. Šiam piliečiui bus taikoma administracinė nuobauda.

VMVT primena, kad vežant gyvūnus, būtina laikytis 2004 m. gruodžio 22 d. Europos Tarybos reglamento (EB) Nr. 1/2005 dėl gyvūnų apsaugos juos vežant ir atliekant susijusias operacijas, nuostatų.

Rekomenduojami video