Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naujas “Intrac Lietuva” aptarnavimo centras Vilniuje

 Šių metų spalio 21 d. UAB “Intrac Lietuva” oficialiai atidarė naują klientų aptarnavimo centrą Vilniuje, Ušos g. 2.

 1320 kv. m. bendro ploto aptarnavimo centras suprojektuotas ir pastatytas pagal sunkiajai technikai remontuoti ir aptarnauti keliamus reikalavimus, aprūpintas pačia moderniausia įranga.

Aptarnavimo centrą sudaro gamybinė bei prekybinė-administracinė dalys.

Gamybinėse patalpose pagrindinės dirbtuvės su pagalbiniais mechaninio agregatų remonto ir įrankių cechais sudaro apie 500 kv. m. Jose sumontuotas 12,5 t keliamosios galios kranas, įrengtos 3 įgilintos aptarnavimo linijos. Vienu metu šiose dirbtuvėse gali būti aptarnaujama ir remontuojama iki 8 sunkiosios technikos vienetų.

Bendrovės nuotr.

Įrengta atskira plovykla ir paruošimo patalpa suteiks galimybę įdėmiau apžiūrėti ir nustatyti problemines remontuotinos technikos vietas, taip pat grąžinti ją vartotojams ne tik tvarkingą, bet ir švarią. 2 aukštų atsarginių dalių sandėlyje šiuo metu sandėliuojama apie 2500 skirtingų atsarginių dalių pozicijų.

Gamybinės dalies darbuotojams įrengtos erdvios buitinės bei poilsio patalpos.

Likusią pastato dalį sudaro 2 aukštų 460 kv. prekybinės administracinės patalpos. Pirmame aukšte įrengta klientų aptarnavimo salė, likusioje dalyje įsikurs įmonės darbuotojai ir administracija.

UAB „Intrac Lietuva“ atstovauja daugeliui gerai žinomų gamintojų, yra vienintelis įgaliotas “John Deere Forestry”, CASE Construction, MANITOU, BOMAG prekinių ženklų atstovas Lietuvos Respublikoje.

2018 metais bendrovė pasiekė bendrą 15,9 mln Eur pardavimų apyvartą ir uždirbo 238 tūkst Eur pelno. Per 9 šių metų mėnesius neaudituotais duomenimis bendrovės apyvarta išaugo 2,6% ir siekė 11,9 mln Eur.

Bendrovė turi savo atstovybes Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Bendrovės nuotr.

Šio centro atidarymas yra ilgai lauktas, sprendimo ieškojome jau nuo 2015 metų, - teigia įmonės vadovas Rimantas Damkauskas. Po įmonės atstovybės perkėlimo į erdvesnes ir modernesnes patalpas 2015 metais Kaune, naujo filialo atidarymo 2016 metais Panevėžyje, sekantis logiškas žingsnis buvo Vilniaus atstovybės modernizavimas.

Dabar Vilniuje galime aptarnauti daugiau technikos, darbus atlikti greičiau ir efektyviau, todėl neabejojame, jog mūsų klientai tai pamatys ir įvertins. Pagrindinis UAB „Intrac Lietuva“ tikslas yra gerinti parduodamos ir aptarnaujamos technikos remonto kokybę ir greitį, o tam turi sukurti geras darbo sąlygas darbuotojams, aprūpinti juos modernia įranga bei įrankiais, nuolat mokyti.

Įmonėje šiuo metu dirba 60 darbuotojų, iš jų 29 dirba Vilniuje

Uždaroji akcinė bendrovė „Intrac Lietuva“ yra dukterinė Švedijos kompanijos „Intrac Group“ AB įmonė.

“Intrac Group AB” yra vienintelis įgaliotas tiekėjas, atstovaujantis tokiems prekės ženklams kaip “John Deere Forestry”, CASE Construction, MANITOU, BOMAG, MASSEY FERGUSSON ir kt. Šiuo metu atstovaujamoje teritorijoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje skirtinguose miestuose veikia 13 prekybos ir aptarnavimo padalinių, daugiau nei 50 mobiliųjų aptarnavimo ir remonto automobilių.

Pastatas priklauso bendrovei UAB “Magolta”, uždaroji akcinė bendrovė “Intrac Lietuva” juo naudosis ilgalaikės nuomos teise. Bendros investicijos į pastato statybą ir įrengimą siekia 1,8 mln. Eur.

Platesnė informacija apie produkciją „INTRAC Lietuva“ svetainėje.

Frontaliniai krautuvai: https://www.intrac.lt/frontaliniai-krautuvai

Mini ekskavatoriai: https://www.intrac.lt/mini-excavators 

Ratiniai ekskavatoriai: https://www.intrac.lt/ratiniai-ekskavatoriai-2

Rekomenduojami video