Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Konfiskuotos „Toyotos“ savininkas ją pradangino – jei ne jam, tai geriau niekam

Teismo sprendimu buvo konfiskuotas vieno kretingiškio automobilis, bet šis nusprendė – jeigu ne jam, tai geriau niekam. Ir pradangino valstybės konfiskuotą „Toyota Corolla Verso“.

Žala valstybei viršija 2 tūkst. eurų

Penktadienį Kretingos rajono policijos komisariatas iš Valstybinės mokesčių inspekcijos sulaukė pranešimo apie neišsaugotą konfiskuotą automobilį „Toyota Corolla Verso“.

Žala valstybei valstybei įvertinta 2 211 eurų.

Pradėjo tyrimą dėl turto paslėpimo arba sunaikinimo

Pradėtas tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 246 straipsnį – dėl aprašyto ar areštuoto turto arba turto, kuriam nustatytas laikinas nuosavybės teisės apribojimas ar perleidimas, paslėpimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

Tas, kas paslėpė, sunaikino ar sugadino aprašytą, areštuotą ir jam patikėtą turtą arba turtą, kuriam nustatytas laikinas nuosavybės teisės apribojimas, arba šį turtą neteisėtai perleido kitam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 3 metų.

Tas, kas paslėpė, sunaikino ar sugadino aprašytą, areštuotą ir jam patikėtą didelės vertės turtą arba didelės vertės turtą, kuriam nustatytas laikinas nuosavybės teisės apribojimas, arba šį turtą neteisėtai perleido kitam asmeniui, baudžiamas laisvės atėmimu iki 7 metų.

Rekomenduojami video