Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kariuomenei perdavė 15 sunkvežimių

Toliau modernizuojant ir atnaujinant Lietuvos kariuomenės pajėgumus, Lietuvos kariuomenei perduota 15 Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ specialiosios paskirties AROCS sunkvežimių platformoms ir konteineriams vežti su komplektuojamomis dalimis.

Krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška atkreipia dėmesį, kad krašto apsaugos sistemos pirkimuose karinei technikai įsigyti dalyvauja ne tik užsienio gamintojai, bet ir Lietuvos įmonės. Sunkvežimių AROCS antrojo gamybos etapo darbai buvo vykdomi Lietuvoje, o juos atliko UAB „KMT“.

Dar 10 vienetų šių specialiosios paskirties sunkvežimių planuojama pristatyti Lietuvos kariuomenei šių metų pabaigoje. Sutartį dėl šio tipo 25 sunkvežimių įsigijimo pasirašė Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos ir Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ įgaliotasis atstovas Lietuvoje UAB „Veho Lietuva“.

Sunkvežimiais galima transportuoti ratines ir vikšrines transporto priemones. Specialiosios paskirties sunkvežimiai yra naudojami karinėms logistinėms operacijoms, taip pat pasirengti karinėms operacijoms ir kitoms gynybos funkcijoms atlikti. Šie sunkvežimiai gali važiuoti tiek viešaisiais keliais, tiek bekele ir vežti 16 tonų krovinį.

VL

Rekomenduojami video