Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip neprašauti renkantis „Honda Accord“

TV6 laida „Autopilotas“ ir toliau kiekvieną šeštadienį apžvelgia naudotus automobilius, kurių paklausa Lietuvoje išties didelė. Santūraus dizaino ir charakterio „Honda Accord“ gali būti puikia alternatyva, jei nenorite vokiškų sedanų ir jūsų širdis traukia į rytus. „Honda“ dažniausiai apibūdinamas, kaip ilgaamžis, tvirtas automobilis ir tokie epitetai nėra klaidingi.

Dažnam lietuviui žodis „Honda“ asocijuojasi su patikimo automobilio sinonimu. Bet kadangi kalbame apie naudotą automobilį, kuris skaičiuoja jau antrą dešimtį amžiaus, „Accord“ gali pabirti, o naujos remontui reikalingos detalės tikrai nebus pigios. Nors benzininiai varikliai rūpesčių nekelia, bet į tokius „Accord“ buvo montuojami ir dyzeliniai 2,2 l darbinio tūrio varikliai. Ekonomiški, bet ne patys patvariausi, o ypač degalų tiekimo sistema. Su varikliais, važiuoklėmis ar elektronika, „Honda Accord“ automobiliai daug problemų dažniausiai neturi, bet viena, labai silpna vieta šiame automobilyje yra. Tai kėbulo atparumas korozijai. Kaip daugumoje tokių modelių, taip ir mūsų apžvelgiamame, pagrindinės rūdijančios vietos yra arkos, durys prie rankenos ir bagažinė. Žinoma, kol rūdija pakeičiama detalė – problema nėra mirtina.

Komforto šiame automobilyje daug nesitikėkite, nors pagal klasę, kuriai jis atstovauja, jo norėtųsi ir turėtų būti daugiau. Taip, per kalniukus važiuosite minkščiau nei su karieta, o garso izoliacija tikrai bus geresnė, nei važiuojant su kabrioletu atsidarius stogą, tačiau žodžio komfortas naudoti tikrai negalima. Tačiau jei norite bent kiek sportiškai valdomo vidutinės klasės sedano, tai „Accord“ turėtų tikti ir patikti, nes tokią savybę jis turi.

Pagrindiniai šio automobilio konkurentai rinkoje yra keli. Vienas iš jų – kolega iš Japonijos. „Toyota Avensis“. Vokiška alternatyva galėtų būti Audi A4. Na, o prancūziškų automobilių mėgėjai pavargę nuo savo „Accord“ galėtų iškeisti jį į „Renault Laguna“. Tokių pat metų „Toyota Avensis“ kainos svyruoja nuo 2000 iki 5000 eurų, Audi A4 nuo 2000 iki 6000 eurų, o „Renault Laguna“ galima nusipirkti vos už 1000 eurų.

Rekomenduojami video