Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip mikroorganizmai keičia trąšų veikimą

Taip, gaivinamojo purškimo esmė - „paduoti” pasėliams kuo anksčiau maistinių medžiagų, kad pavasarį prasidėjus vegetacijai augalui netrūktų būtinųjų maisto medžiagų. Trąšas, kurias ūkininkai naudoja tokio purškimo metu galima padaryti gerokai efektyvesnėmis ir ne tik pradžioje, bet maitinti augalus visos vegetacijos metu! Štai kaip tai vyksta.

Biomas GROW tikslingos bakterijos daro tris reikalingus darbus: 1) atpalaiduoja dirvoje esančius fosforą ir kalį; b) fiksuoja atmosferinį azotą; c) fiksuoja mineralinį azotą. Tačiau, kitas, tikrai ne mažiau svarbesnis Biomas GROW darbas – suefektyvinti panaudojamas trąšas. Ūkininkai kartais turi klaidingą nuostatą, kad tikslingų bakterijų jiems nereikia, nes „gaivinamojo purškimo metu naudojamos mineralinės trąšos yra augalams prieinamos formos, jų naudoju pakankamai, tad papildomai iš dirvožemio man jų nereikia”.

Tuo momentu, kai panaudojate trąšas, jų pradžioje bus daug, bet augalams tokio viso kiekio iš kart nereikia - jie tiek negali pasisavinti, tad perteklius iškrenta į netirpias nuosėdas, išsiplauna arba išgaruoja, pvz. azotas. Tikslingi mikroorganizmai esantys Biomas GROW suriša trąšų perteklių į organinę formą - trąšos netampa netirpiomis, kur kas mažiau išsiplauna ar išgaruoja. Tokioje organinėje formoje elementus augalas „pasiims” tada, kada jiems reikia - per visą vegetacijos laikotarpį, o ne tik tuo momentu, kai yra panaudojami.

Daugiau apie preparatą skaitykite čia

Bazinė kaina be galimų apimties nuolaidų 14 Eur + PVM / 1 ha

„Biomas” produktų platintojas „Linas Agro”

Rekomenduojami video