Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ieško melžėjos, siūlo 1000 eurų atlyginimą per mėnesį

Reikalavimas, darbo skelbimuose nurodyti atlyginimą, daugeliui darbo paieškas daro paprastesnes ir greitesnes. Skelbimų, kuriuose atlyginimas netenkina lūkesčių daugelis netgi neskaito. O kartais priešingai – apėmus smalsumui perskaičius skelbimuose siūlomą atlyginimą apima nuostaba ir pavydas.

Socialiniame tinkle „Facebook“ vilnietė Rūta pasidalino Šilutės laikraštyje rastu darbo skelbimu. Jame ieškoma melžėja, kuriai siūlomas 1000 eurų atlyginimas.

Skelbimą paviešinusi moteris socialiniame tinkle rašė, kad atlyginimas gal ir ne stebuklas, bet kol kas dar tik siekiamybė kai kuriems pardavėjams, apsaugininkams, bibliotekininkams ar net tam tikrų sričių mokytojams.

Kandidatė jau priimta

Paskambinus skelbime nurodytu telefonu atsiliepė vyriškis. Jis iš karto pasakė, kad skelbimas jau nebegalioja, nes kandidatė į siūlomą darbą jau priimta.

„Pasiūlytas atlyginimas tikrai geras, tad ir žmogus, norintis dirbti, iš karto atsirado. Šiuo metu daugiau darbuotojų neketinu ieškoti“, – teigė vyras.

  Paklaustas apie atlyginimą, jis teigė, kad skelbime atlyginimas nurodytas neatskaičius mokesčių, po jų į rankas darbuotoja gautų apie 661 eurą į rankas.

Atlyginimų mediana praėjusių metų lapkritį Lietuvoje buvo 656 eurai. Tai reiškia, kad lygiai pusė darbuotojų uždirbo daugiau, o kita pusė – mažiau.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusių metų viduryje Šlitės rajone vidutinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių buvo 1063 eurai. Tai būtų apie 688 eurus į rankas. Skaičiuojama, kad Šilutėje yra 9,8 tūkst. darbuotojų.

Rekomenduojami video