Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
G serija pradeda naują – 5-ąją VALTRA traktorių kartą

Rugpjūčio 28 d. internetinėje erdvėje buvo pristatyta naujiena – VALTRA G serijos traktoriai. Tai pirmoji 5-osios kartos ir visiškai naujų modelių serija VALTRA gaminamų traktorių gamoje. G serija įsiterpia tarp iki šiol buvusių A ir N serijų. VALTRA siūlo pirmuosius 100–145 AG diapazono G serijos traktorius su „SmartTouch“ valdikliais ir visomis tiksliojo ūkininkavimo galimybėmis.

G serijos traktoriai sukurti taip, kad idealiai tiktų darbui su priekiniu krautuvu.

Dėl to labai populiarus „SmartTouch“ porankis dabar yra prieinamas visuose VALTRA traktoriuose, apimančiuose 100–400 AG diapazoną. „Valtra Connect“ telemetrija yra G serijos „Versu“ modelių standartinėje komplektacijoje, o galinga apkrovos fiksavimo hidraulika – standartiniuose „Active“ ir „Versu“ modeliuose.

Naujoji Suomijoje VALTRA gaminamų traktorių G serija turi keturis įrangos lygius: „Basic“, „Comfort“, „Technology“ ir „Technology Pro“.

G serija – universalus pagalbininkas

„G serija – universalus ūkio traktorius, kuris gali būti naudojamas darbui su priekiniu krautuvu, purškimui, pašarų gamybai ar daržovių ūkiuose, naudojantis pažangiais ūkininkavimo metodais. Dirbti naujuoju VALTRA G serijos traktoriumi turėtų būti lengva, saugu ir patogu. Apskritai G serijos traktoriai yra kompaktiški, kartu ir pakankamai galingi, užtikrina puikų matomumą“, – sako UAB „Rovaltra“ generalinis direktorius Romualdas Trainaitis.

Pasak UAB „Rovaltra“ generalinio direktoriaus R. Trainaičio, G serijos VALTRA – universalus ūkio traktorius.

VALTRA G serijos traktorius lengva valdyti ir prižiūrėti. Jie sukurti tam, kad būtų paprasčiau atlikti sudėtingus darbus su priekiniu krautuvu. G serijos traktoriai užtikrina puikų matomumą ir komfortą. Traktorius gali būti komplektuojamas atsižvelgiant į individualius kliento poreikius. Klientas gali pasirinkti spalvą, operatoriaus sėdynę, kabinos įrangą, padangas ir t. t.

Moderni ir erdvi kabina

G serijos VALTRA traktorius turi modernią ir erdvią kabiną su 5,7 kv. metrais stiklo, įskaitant 0,35 kv. metrų panoraminį stogą. G serijos traktoriai sukurti taip, kad idealiai tiktų darbui su priekiniu krautuvu: puikus matomumas, geras svorio paskirstymas; priekinis krautuvas, integruotas į važiuoklę; hidraulikos asistentas, automatiškai padidinantis variklio apsukas; „Live 3“ funkcija, leidžianti vienu metu naudoti iki trijų skirtingų priekinio krautuvo funkcijų.

Komfortą padidina šildomi veidrodžiai, oro kondicionierius, kabinos šildytuvas bei USB įkrovimo kištukai su papildomu maitinimo paketu.

VALTRA siūlo pirmuosius 100–145 AG diapazono G serijos traktorius su „SmartTouch“ valdikliais.

„Versu“ modeliai su „SmartTouch“ sąsaja gali pasiekti tas pačias išmaniojo ūkininkavimo funkcijas, kaip ir didesni N bei T serijos modeliai. „Active“ modeliai turi automatinio orientavimosi ir tiksliojo ūkininkavimo funkcijas, kurias galima įjungti per „SmartTouch Extend“ terminalą.

G serijos VALTRA traktoriai tiks ir užsiimantiems miškininkyste. VALTRA traktoriai su siaurais purvasaugiais, plieniniu degalų baku, polikarbonatiniu stiklu, miško padangomis, besisukančia 180 laipsnių sėdyne ir kabinos apsauga yra pritaikyti visiems miškininkystės darbams. Papildomame apšvietimo pakete yra keturi darbiniai žibintai priekyje ir šeši gale – važiuojant atbuline eiga jie įsijungia automatiškai, taip palengvindami darbą tamsoje.

Universali transmisija

G serijos VALTRA traktoriuose yra 24+24R transmisija su keturiais diapazonais ir šešiais „Powershift“ krumpliaračiais. Nuo B iki C ir nuo C iki D diapazonų pavaros perjungiamos automatiškai, todėl traktorių galima valdyti dar lengviau, ypač keliuose.

Pagal tradiciją, VALTRA traktoriaus stovėjimo stabdys yra integruotas su priekinės ir atbulinės eigos perjungimo svirtimi, o vairuotojas gali užprogramuoti transmisijos nustatymus. Lėčiausias darbinis greitis su lėtos eigos pavara – tik 120 metrų per valandą, o tai idealiai tinka dirbant daržovių ūkiuose.

„Versu“ modeliai gali būti valdomi tik pavarų svirtimi, o kituose modeliuose beveik nereikia naudoti sankabos pedalo dėl „AutoTration“ sistemos. „Hill-hold“ funkcija neleidžia traktoriui judėti net stačioje įkalnėje, nenaudojant stabdžių.

Patikimas ir kompaktiškas „AGCO Power“ variklis

Naujosios G serijos traktoriuose montuojami patikimi keturių cilindrų 4,4 litrų „AGCO Power“ varikliai. Kompaktiški varikliai leidžia turėti labai žemą traktoriaus „nosį“, o tai užtikrina puikų matomumą. Variklis atitinka V etapo išmetamųjų teršalų kiekį.

Naujosios G serijos traktoriuose montuojami patikimi keturių cilindrų 4,4 litrų „AGCO Power“ varikliai.

Naujosios G serijos VALTRA traktorius „G125 Eco“ – efektyviai degalus naudojantis „EcoPower“ modelis. Vairuotojas gali pasirinkti „Power“ arba „Eco“ režimą, kuris sumažina variklio apsukas, tuo pačiu padidindamas sukimo momentą iki 555 Nm. VALTRA „EcoPower“ modeliai tausoja gamtą, pinigus ir jūsų klausą dėl mažesnio triukšmo lygio.

Modelis „Power“ (AG/kW) „Boost“ (AG/kW) Sukimo momentas, Nm

(std/“Boost“)

G105 105/78 110/82 440/470
G115 115/85 120/90 460/510
G125ECO 115/85 125/93 518/555
G125 std 125/93 130/97 520/540
G135 135/100 145/107 550/560

 

Vienintelė oficiali „Valtra“ atstovė Lietuvoje yra bendrovė UAB „Rovaltra“.

Rekomenduojami video