Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Europa išsirinko

Europos „Metų automobiliu 2021“, kurį renka 59 autoritetingi žurnalistai iš 22 šalių, tapo ketvirtosios kartos „Toyota Yaris“. Jis surinko 266 komisijos balus. Antrąją vietą užėmė„Fiat New 500“ (240 balų), vos vienu balu aplenkęssportiškąjį „CupraFormentor“.

Po geriausiųjų trejetuko išsirikiavo „Volkswagen ID3“ (224 balai), „Škoda Octavia“ (199 balai), „Land Rover Defender“ (164 balai) ir „Citröen C4“ (143 balai).

Ketvirtosios kartos „Yaris“ garbingą įvertinimą gavo prabėgus 21-eriems metams po to, kai Europos metų automobiliu buvo pripažintas pirmosios kartos „Yaris“.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, rinkimų komisija įvertino „Yaris“ hibridinę technologiją dėl nuoseklaus ir tolygaus važiavimo, nedidelių emisijų ir patrauklios automobilio kainos. Tai pagrindiniai veiksniai, kodėl net 80 proc. nupirktų „Yaris“ yra hibridiniai. „Toyota“ atstovai Lietuvoje naują hibridinį„Yaris“ pardavinėja už 19,5 tūkst. eurų, o modelio su įprastu benzininiu varikliu kaina prasideda nuo 13,9 tūkst. eurų.

Praėjusių metų pabaigoje vykusiuose Lietuvos „Metų automobilis 2021“ rinkimuose nugalėjo elektrinis „Volkswagen ID.3“, aplenkęs „Peugeot 2008“. Tuose rinkimuose naujasis „Yaris“ pasidalino 3–4 vietas su „Škoda Octavia“, surinkę vienodą balų skaičių.

Rekomenduojami video