Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Elektromobilis, kurio niekada nereikės įkrauti: varomas Saulės energija, vienu įkrovimu įveikiantis 1609 km.

„Aptera“ ką tik pristatė savo naujausią saulės energija varomą trijų ratų elektrinį automobilį.

Bendrovės svetainėje skelbiama, kad saulės jėgos varomo elektromobilio nuvažiuojamas atstumas siekia 1609 km.

Dviejų asmenų (ir vieno augintinio!) transporto priemonė gali pasigirti saulės baterijų stogo konstrukcija ir gali nuvažiuoti iki 72 km per dieną. Transporto priemonė įkraunama saulės baterijomis stovėjimo režimu.

„Naudojantis „Aptera Never Charge“ technologija, automobilis įkraunamas saulės energija. Mūsų įmontuota saulės baterija palaiko automobilio baterijų paketą ir jums nereikia laukti, kol įsikraus automobilis, galite eiti, kur jums reikia“, – sakė „Aptera“ įkūrėjas Chrisas Anthony.

„Never Charge“ technologija yra įmontuota kiekviename „Aptera“ automobilyje ir yra skirta surinkti pakankamai saulės šviesos, kad daugumoje regionų per metus galėtų nuvažiuoti daugiau nei 17 700 km.“

©Gamintojo nuotr.

Bendrovė išleido techninių duomenų lapą, kuriame paaiškinama, kad automobilis, varomas saulės energija, nuo 0 iki 96 km/h greitį pasiekia per 3,5 sekundės, o visų varančiųjų ratų galia yra 150 kW. Važiuojant priekiniais varomais ratais, automobilis gali nuvažiuoti nuo 0 iki 96 km/h per 5,5 sekundės. Jo didžiausias greitis yra 160 km/h.

Naujosios transporto priemonės aerodinamika

©Gamintojo nuotr.

„Never Charge“ saulės energijos masyvas yra maždaug trys kvadratiniai metrai (700 vatų). Masyvas gali įkrauti automobilį iki 60 km, kai jis yra stovėjimo režime.

Yra keletas automobilio variantų, kurių kaina svyruoja nuo 25 900 iki 46 900 JAV dolerių, atsižvelgiant į pasirinktą galimą nuvažiuojamą atstumą ir pridėtas parinktis.

Pardavimai prasidės 2021 m.

Rekomenduojami video