Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ekstremalios traktorininko gaudynės Raseinių r.: policija bejėgiškai stebėjo, kaip jis sprunka patvinusiu lauku

Raseinių rajone policijai nestojęs traktorininkas išnaudojo pravažumą – spruko patvinusiais laukais. Tačiau ir pareigūnai šiose gaudynėse pasirodė nepėsti – laukų erelio sulaikymas buvo tik laiko klausimas.

Šiaulių policija praneša, kad prasidėję žemės ūkio darbai į laukus ir kelius išginė traktorius. Šiuo metu šalies laukuose pats darbymetis, tad intensyviai burzgiančios galingos technikos nestinga. Tačiau bėda ta, kad prie traktoriaus vairo vis dažniau drįsta sėsti nuo alkoholio apsvaigę vairuotojai. Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato patruliai gavo pranešimą, jog Raseinių rajono, Šiluvos seniūnijos, Kalniškių kaimo ribose, keliu Kušeliškės–Lyduvėnai–Maironiai traktorių vairuoja galimai neblaivus asmuo.

Pareigūnams bandant sustabdyti traktorių T-40, šis nestojo ir, padidinęs greitį per pakelės laukuose telkšančius vandens „ežerus“, nulėkė miško link. Tačiau išvengti susitikimo su policininkais bėgliams nepavyko, netrukus prie minėto traktoriaus buvo sulaikyti du apgirtę vyrai: 51-erių vairuotojui nustatytas 1,88, o 37-erių keleiviui – 2,56 promilės girtumas. Traktorius buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o jo vairuotojas – „ekstremalas“ uždarytas į areštinę. Už tai, kad nepakluso policijos pareigūnų teisėtam reikalavimui sustoti, „drąsuolio“ laukia administracinė atsakomybė, o už transporto priemonės vairavimą girtam – baudžiamoji atsakomybė. Nufilmuotas nuo policijos laukais sprukęs girtas traktorinininkas Šiaulių apskrities VPK Ši laimingai pasibaigusi istorija prašosi ir profesionalų įvertinimo.

Rekomenduojami video